Tualetinis vanduo iš Victoria's Secret tik www.PerkiSau.lt svetainėje

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Tualetinis vanduo iš Victoria's Secret tik www.PerkiSau.lt svetainėje

13 €
ID: 5930651
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 34

Skelbimo aprašas

Iš daugybės žmonių pilką rudens ar kaitrią vasaros dieną, kuo išsiskirsite Jūs? Tuo rūpintis jau nebereikia. Už jus tai lengvai padarys naujieji tualetinio vandens aromatai. Ilgą laiką išliekantis ryškus ir sodrus kvapas nuteiks gerai nuotaikai, o iš lėto įsigėręs ant rūbų ar odos, suspindės dar neatrastu dvelksmu.
Tualetinis vanduo - tai ne vien tik prabangos produktas, kaip gali pasirodyti. Iš tiesų tai kiekvienos moters grožio, moteriškumo, išskirtinumo bei elegancijos akcentas. Kvapai skirtingi, jie turi daugybę vos juntamų ir užuodžiamų atspalvių, ir ne be reikalo. Viskas juk tam, kad kiekviena galėtų išsirinkti savo mėgstamiausius, labiausiai norimus, labiausiai tinkančius. Ir švelnūs, ir ryškūs, ir gaivinančiai vėsūs, ir aitriai saldūs – visus juos dabar galite išmėginti ir įvertinti, įsigiję šiuos Victoria‘s Secret tualetinius vandenis. Išsirinkite, ir suprasite, jog tinkamai pasirinktas kvapas gali tapti kasdiene jūsų grožio ir puikios savijautos priežastimi, galbū net pačia svarbiausia rankinėje esančia kosmetikos priemone, be kurios – nei dienos! Ir, žinoma, nedvejokite: nebijokite eksperimenuoti, maišykite, kurkite savo kvapų derinius su šia tualetinio vandens kvapų kolekcija, nustebinkite pačios save. Ką slepiate, kuo žavite – niekas to nežino geriau už Jus!

Mes visos galime daug ką papasakoti, savo istorijas ir savo paslaptis. Bet kartais mes galime tiesiog iškalbingai tylėti... Tualetinio vandens kolekcija nuo šiol ne tik kalbės apie mus. Ji padarys mus išskirtinėmis.

Daugiau prekių rasite :
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/tualetinis-vanduo

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai