Treniruoklių ir kitos sportinės įrangos montavimas ir garantinė priežiūra

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Treniruoklių ir kitos sportinės įrangos montavimas ir garantinė priežiūra

10 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6045291

Skelbimo aprašas

UAB „VS SPORT“ yra lietuviško kapitalo įmonė. Bendrovės specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat teikiame paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujame tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje.
Šiuo metu vs-sport.lt yra didžiausia sporto įrangos ir inventoriaus elektroninė parduotuvė Lietuvoje. UAB „VS SPORT“ 2016 metais dirbo 16 darbuotojų.
Sporto įrangos tiekimą nepertraukiamai vykdome nuo 2003 metų. Turime sukaupę didelę patirtį, esame tikri šios srities ekspertai, todėl kreipdamiesi į mus galite tikėtis profesionalaus požiūrio ir išsamaus konsultavimo Jums aktualių sporto prekių klausimais.
Mūsų techninis skyrius ne tik pasirūpins prekių garantiniu aptarnavimu, bet ir esant reikalui gali padėti Jums sumontuoti įsigytą prekę, sutaisyti naudojimo eigoje atsiradusius gedimus, pakonsultuoti aktualiais prekių priežiūros klausimais.
Nuo 2013 metų UAB „VS SPORT“ yra Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys.

Kodėl pasirinkti mus?
Atstovaudami daugiau kaip 20 prekinių ženklų galime pasiūlyti plačiausią sporto inventoriaus ir įrangos asortimentą Lietuvoje. Mes esame gerai žinomų ir puikiai įvertintų pasaulyje gamintojų kaip „Adidas“, „Reebok“, „Everlast“, „Cornilleau“, „Eleiko“, „Lifetime“ ir kt. oficialūs atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti jų produkciją geriausiomis kainomis.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.