TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP optinis modulis

TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP optinis modulis

20 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 19
TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP optinis modulis

Skelbimo aprašas

Nenaudotas.
TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
http://www.tp-link.com/lb/products/details/cat-4793_TL-SM311LM.html

+370(675)07063

Kontaktai

Vardas
Laurynas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas