Tentex Royal - natūralus lytinio pajėgumo stiprintojas

Tentex Royal - natūralus lytinio pajėgumo stiprintojas

Sutartinė
ID: 7998576
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 21
Tentex Royal - natūralus lytinio pajėgumo stiprintojas

Skelbimo aprašas

Himalaya firmos Tentex Royal“ - yra natūralus papildas, skirtas vyrams, lytiniam pajėgumui stiprinti, užtikrinantis geresnę ir ilgesnę energiją, ištvermę ir efektyvumą.

Tentex Royal palaiko normalų nervų sistemos ir kraujo tekėjimo ryšį, padeda sumažinti su amžiumi susijusį stresą, padidina fizinę ištvermę, energiją.
Tentex Royal sudarytas iš natūralaus daugybinio žolelių derinio –„Tribulus Terrestris“, žinomas kaip natūralus testosterono stiprintuvas, „Kokilaksha“, „Vathada“, „Sunishannaka“, „Kumkuma“, todėl tai yra vienas iš geriausių alternatyvių stiprinamųjų priedų. rekomenduojamas vyrams.

ĮRODYTA AJURVEDINĖ FORMA – „Himalaya Tentex Royal“ yra natūralus stiprintuvas vyrams, sukurtas iš saugių ir veiksmingų augalinių ingredientų, palaikantis tvarų ir sveiką energijos lygį bei padidinantis ištvermę.
SAUGUS ILGALAIKIAM NAUDOJIMUI – Šis nehormoninis vaistažolių papildas yra 100% natūralus ir saugus ilgalaikiam naudojimui, nes yra be laktozės, be kviečių, be sojų ir be glitimo.
HIMALAYA GARANTIJA – HIMALAYA misija yra, kad žolelių sveikata taptų kiekvieno namo dalimi. Mūsų vaistažolių papildų asortimentas yra specialiai sukurtas padėti jums pasiekti fizinę ir psichinę gerovę ir pagerinti gyvenimo kokybę. Mes stengiamės, kad tai būtų įmanoma, įsipareigojant mokslu paremtai vaistažolių sveikatai. Nuo 1930 m. Kiekvienam gaminiui atliekami pirminiai tyrimai.

Kodėl verta?
Tentex Royal sprendžia pagrindinę problemos priežastį gerinant kraujo apytaką visame kūne.
Jis veiksmingai padidina našumą ir fizinę ištvermę be žinomo šalutinio poveikio.
Jis sukurtas su patikrintomis ajurvedinėmis žolėmis.
100% natūralus ir saugus ilgalaikiam naudojimui.

Rekomenduojamas vartojimas:
Gerkite 2 kapsules prieš miegą Tentex Royal. Maksimaliam rezultatui pasiekti gerkite 4-6 savaites.
Tai NĖRA greitas rezultatas per dieną, bet Tvarus sprendimas geresniam našumui ir ištvermei.
Kadangi jame yra natūralių ingredientų, „Tentex Royal“ neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau vartotojams rekomenduojama nedidinti rekomenduojamos dozės.

Greitas ir nebrangus pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį pagal jums palankiausią pristatymo būdą. Taip pat pristatymas užsienyje.

Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. Taip pat el. paštu sekspertas@mail.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai