Telefonspynės, elektronspynės ir jų montavimas

Telefonspynės, elektronspynės ir jų montavimas

Sutartinė
ID: 4905321
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 489
Telefonspynės, elektronspynės ir jų montavimas
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Apie

Savivaldybė
Kauno m. sav.
Gyvenvietė
Kauno m.
Mikrorajonas
Aukštieji Šančiai

Skelbimo aprašas

Mes užsiimame telefonspynių bei elektronspynių montavimu, jų priežiūra. Atliekame senų mechaninių kodinių spynų keitimą į elektromagnetines. Užsakovas gali pasirinkti ar jam reikia telfonspynės su pasikalbėjimo rageliais kiekviename bute, ar užtenka elektonspynės, kur duris atrakinsite prilietus elektoninį raktelį, arba surinkus kiekvienam butui individualiai suteiktą kodą.
Suprantama, kad telefonspynės sistemą sudaro ne tik elektroninė įranga, bet ir spyna bei durys. Būtent pastarieji du labiausiai veikiami mechaniškai, todėl jie turi būti ypač tvirti. Kad telefonspynės sistema veiktų patikimai, užsakovui ir vartotojui pateikiame gerai suderintą prekės ir paslaugos paketą: įrengiame telefonspynę, pagaminame tvirtas metalines duris . Parenkame pagal užsakovo poreikius patikimai veikiančią spyną, kad telefonspynė atliktų pagrindinę savo funkciją – ribotų įėjimą pašaliniams žmonėms, todėl šiais laikais telefonspynės susilaukia vis didesnės paklausos.
Taip pat gaminame metalines sandėliuko, rūsio duris, metalinius garažo vartus ir kitus metalo gaminius pagal individualius užsakymus.
Kokybė ir optimali kaina garantuota.

Dirbame visoje LIETUVOJE

Internetinė svetainė: www.tomra.lt
e.mail: kaunovartai@gmail.com
tel. 8 671 99886

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai