* * * Tarptautinei kompanijai reikalingi verslo partneriai * * *

* * * Tarptautinei kompanijai reikalingi verslo partneriai * * *

Sutartinė
ID: 7091018
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 232
* * * Tarptautinei kompanijai reikalingi verslo partneriai * * *

Skelbimo aprašas

Pabodo kasdienė rutina? Pavargai dirbti nuobodų darbą be jokios motyvacijos? Nori dirbti dinamišką darbą ir pats sau pasakyti kiek turėtum uždirbti? Savo verslo planą nori kurti pats? Tu mums reikalingas!
Amerikos tarptautinė tinklinio marketingo kompanija pradeda plėsti savo verslą Lietuvoje. Amerikoje ši kompanija vykdo veiklą jau nuo 1985 m., Europoje – 3 metus, o Lietuvoje žengia pirmuosius žingsnius. Greitu metu bus atidaryta šios kompanijos atstovybė ir mūsų šalyje. Todėl dabar kompanija ieško naujų aktyvių žmonių.
Darbo pobūdis. Laisvas darbo grafikas. Rezultatas ir uždarbis priklauso nuo Jūsų pastangų ir skiriamo laiko. Uždarbis jus nustebins.
Kviečiu jus jungtis į mano grupę. Kodėl? Pirma, mano grupė yra stipriausia Lietuvoje. Antra, grupės nariai motyvuoti, sąžiningi, sėkmingi ir galintys padėti įgyvendinti Jūsų svajones. Trečia, mūsų pagalba jums bet kuriuo laiku. Vilniuje su manimi susitikti galima bet kada, išskyrus tuos atvejus, kai dalyvauju susitikimuose ar būnu kituose Lietuvos miestuose. Visada yra galimybė bendrauti ir socialinių tinklų pagalba: Skype, Viber, Facebook ir t. t. Susisiekite su manimi pokalbiui ...

Kontaktai

Vardas
Slavomir
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai