TACTIC žaidimas Žemė

TACTIC žaidimas Žemė

11,3 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5263576
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 140
TACTIC  žaidimas Žemė

Skelbimo aprašas

300 informatyvių faktų apie Nuostabią ŽEMĘ!
Tai yra trečioji serijos „Ką kiekvienas turi žinoti apie...“ dalis. Žaisdamas šį žaidimą, tu aplankysi karščiausias dykumas ir perplauksi giliausius vandenynus, pabuvosi netgi mėnulyje! Ar žinai, kaip vadinasi aukščiausias pasaulio krioklys arba, kas įtakoja saulės užtemimus? Jeigu nežinai, tai sužinok žaisdamas „Ką kiekvienas turi žinoti apie NUOSTABIĄ ŽEMĘ“!
Žaidimo tikslas:
Pirmajam surinkti kuo daugiau laimingųjų kortelių, kurių vertė sudarytų 12 taškų. Kai kurios laimingosios kortelės turi vieną žvaigždutę (1 taškas), kitos – 2 (2 taškai).


Trumpai apie žaidimo eigą:
Atskirkite 50 laimingųjų kortelių nuo klausimų kortelių. Laimingosios kortelės padedamos paveikslėliu į viršų, o klausimų – klausimu į apačią. Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Žaidėjas, esantis iš kairės, turi užduoti klausimą žaidžiančiajam žaidėjui. Jeigu žaidėjas atsakė neteisingai, jis turi padėti į „banką“ viršutinę laimingąją kortelę iš laimingų kortelių krūvos. Jeigu žaidėjas teisingai atsakė į klausimą, jis gali pasiimti visas korteles , esančias „banke“ arba viršutinę laimingąją kortelę iš laimingųjų kortelių krūvos jeigu banko nėra. Žaidimas baigiamas, kai kuris nors iš žaidėjų surinko 12 taškų, t.y laimingųjų kortelių su 12 žvaigždučių. Tas žaidėjas skelbiamas žaidimo nugalėtoju!

Žaidimą sudaro:
• 200 kortelių (50 laimingų kortelių su faktais, 50 paveikslėlių kortelių su klausimais ir faktais, 100 klausimų kortleių)
• žaidimo taisyklės lietuvių kalba

Žaidėjų amžius: 10+
Žaidėjų skaičius: 2-6
Žaidimo trukmė: 20+
Siunčiam po visa Lietuva registruotu paštu. www.junika.lt

Kontaktai

Vardas
Nikolaj
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas