Švedų k., Plotas 10.00 a.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Švedų k., Plotas 10.00 a.

13 500 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 7006791
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Švedų k.
Plotas (a.)
10.00

Skelbimo aprašas

Jūsų dėmesiui puikūs sklypai vaizdingoje vietovėje šalia Vilniaus už labai prieinamą kainą!

Jeigu mieste jaučiatės pavargę nuo kamščių, dulkių, žmonių srauto – vadinasi, pats laikas persikelti į užmiestį. Užmiestis vos už 7 km nuo miesto ribos – tai patogumas ir malonumas. Taigi, jūs galite gyventi “kaip švedas” Švedų kaime Avižienių seniūnijoje.

Avižieniai, Pikutiškės, Švedai, Sudervė – šią kryptį ypatingai pamėgo vilniečiai. Nes čia kalvotos ir ypatingai gražios vietos, miškeliai, Riešės ežeras, apipuoštas menininkų Vilnojos ežeras, pamėgtas miestiečių.

Švedų kaime šiuo metu statomi nauji modernūs namai, kuriasi naujakuriai, ši vieta patraukli projektų vystytojams. Taigi, šis besiformuojantis rajonas – jaunoms šeimoms ir laimingam jų gyvenimui. Sklypų kainos čia “įkandamos” kaip niekur kitur. O mūsų parduodamuose sklypuose kainos dar žemesnės (aplinkui sklypų kainos siekia iki 1800 eur/arą). Mes jums galime pasiūlyti 3 besiribojančius sklypus (jums ir jūsų draugams arba projektų vystytojams -statytojams):
-10,46 aro už 13.500 eur;
-10,10 aro už 13.500 eur;
-19,35 aro už 20.000 eur ir 5,74 arų dovana - inžinerinis koridorius, kuriame galėsite sodinti žolę, auginti gėles, žaisti futbolą, tik negalėsite statyti statinių.

Prie sklypų važiuosite asfaltu ir tik 1400 metrų pavažiuosite vieškeliu. Iš sklypų matosi Avižienių miškas (500 metrų), kalvelės, palipus aukščiau – matosi net ežeras (1 km). Sklypų kaimynystėje 3 ha plote puoselėjama graži nauja sodyba su tvenkiniu. Taigi, jūsų kaimynystė – erdvi, neperkrauta ir prižiūrima.

Sklypuose – elektra, o kitas komunikacijas – nuotekas ir vandenį įsivesite patys, artimoje ateityje numatytas dujų atvedimas.

Mokyklos ir vaikų darželiai už 4 km – pakeliui į darbą. Tačiau perspektyvoje ruošiama vaikų darželį ir popamokinę grupę atidaryti visai netoli esančiame privačiame name.

Gal pageidausite atvykti į vietą ir pavaikščioti bei pagauti gerą aurą šiame nuostabiame kampelyje?

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.