Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Sutartinė
ID: 7657037
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5
Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Skelbimo aprašas

Super Vilitra yra tikrai super sex papildas, į kurio sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos: tai Vardenafil (Leavitros veiklioji medžiaga) ir Dapoksetinas (Priligy veiklioji medžiaga).

Vardenafilio ir Dapoksetino derinys yra naudojamas sustiprinti vyrų erekciją ar gydyti erekcijos disfunkciją bei sustabdyti ankstyvąją ejakuliaciją. Super Vilitra yra vienas naujesnių sudėtinių du viename preparatų, skirtų potencijai ir lytinio akto prailginimui.
Super Vilitra pagaminta, siekiant išgauti geresnį, saugesnį ir veiksmingesnį preparatą. Super Vilitra išspręs visas su erekcija ir ejakuliacija susijusias problemas, kurios trikdo vyrų seksualinį aktyvumą. Super Vilitra yra gaminamas pagal aukščiausius medicinos standartus.

Super vilitra ne tik gerina potenciją, ilgina lytinio akto trukmę, leidžiant kontroliuoti ejakuliaciją, bet ir stiprina orgazmus.
Šį preaparatą saugu vartoti. Nėra šalutinio poveikio (arba labai silpnas). Simptomai nebūna ryškus , nes jie paprastai būna trumpalaikiai.
Efektyvūs rezultatai
Išgerti 35-60 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Tai laikas, reikalingas vaistui patekti į kraujotaką ir pasiekti optimalią koncentraciją.
Veikimo trukmė 8 – 12 valandų.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ne tik. Pristatome neutralioje pakuotėje.

Kontaktai: +37063727394. Skambučiai, Sms, Viber, whatsapp. E-mail - sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai