Super Vilitrá - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Super Vilitrá - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Sutartinė
ID: 7785142
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 23

Skelbimo aprašas

Super Vilitrá yra tikrai super sex preparatas, į kurio sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos: tai Vardenafil (Leavitros veiklioji medžiaga) ir Dapoksetinas (Prilìgy veiklioji medžiaga).

Vardenafilio ir Dapoksetino derinys yra naudojamas sustiprinti vyrų erekciją ar gydyti erekcijos disfunkciją bei sustabdyti ankstyvąją ejakuliaciją. Super Vilitrá yra vienas geriausių sudėtinių du viename preparatų, skirtų potencijai ir lytinio akto prailginimui.
Super Vilitrá pagaminta, siekiant išgauti geresnį, saugesnį ir veiksmingesnį preparatą. Super Vilitrá išspręs visas su erekcija ir anksytvąja ejakuliacija susijusias problemas, kurios trikdo vyrų seksualinį aktyvumą. Super Vilitrá yra gaminamas pagal aukščiausius medicinos standartus.

Super Vilitrá ne tik gerina potenciją, ilgina lytinio akto trukmę, leidžiant kontroliuoti ejakuliaciją, bet ir stiprina orgazmus.
Efektyvūs rezultatai - ilgesnis ir geresnis lytinis aktas !
Išgerti 60-90 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Tai laikas, reikalingas veikliąjai medžiagai patekti į kraujotaką ir pasiekti optimalią koncentraciją.
Veikimo trukmė 8 – 12 valandų.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir Europos šalyse. Pristatome neutralioje pakuotėje.

Kontaktai: +37063727394. Skambučiai, Sms, Viber, whatsapp. E-mail - sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai