Super Tadarise - Cialīs ir Prilìgy

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Super Tadarise - Cialīs ir Prilìgy

Sutartinė
ID: 7772540
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 137

Skelbimo aprašas

Super Tadarise - Vienas veiksmingiausių preparatų vyrų potencijai rinkoje ! Super Tadarise tai tikrai super papildas, kuris gerokai padidins jūsų lytinį pajėgumą !
Šio preparato sudėtyje yra tiek "Cialio" veikliosios medžiagos (20mg tadalafil), kurios poveikis gali būti juntamas ilgiau kaip 30 valandų ir kuri suteikia itin tvirtą erekciją, tiek ir "Prilìgy" veikliosios medžiagos (60mg dapoksetine), kuri padeda įveikti per greitą ejakuliaciją lytinio akto metu ir prailgina lytinį aktą 3 kartus !!

Tadalafil (Cialīs) yra naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją (impotenciją, arba kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos). Tadalafil gydo erekcijos disfunkciją, padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia erekciją ir padeda ją išlaikyti standžią iki pat lytinio akto pabaigos, todėl galima užtikrintai mėgautis lytiniu aktu. Tadalafil suveikia organizme po maždaug 50 minučių ir jo poveikis gali būti juntamas 1-2 paras laiko. Tai itin potenciali veiklioji medžiaga erekcijos sustiprinimui.

Dapoksetine ( Prilìgy) gydo ankstyvąją (greitą) vyrų ejakuliaciją. Šis veiklioji medžiaga yra gerai toleruojama organizme. Ji pagerina visas lytines funkcijas, kurios yra susijusios su ankstyva ejakuliacija. Depoksetine reguliuoja ejakuliacijos refleksą, neleidžia sėklai išsiveržti per greitai ir dėl to padeda panaikinti psichologines problemas dėl priešlaikinės ejakuliacijos. Šiuo metu Dapoksetine yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją. Dapoksetine suveikia organizme apytiksliai po 70 minučių ir jo poveikis gali būti juntamas apie 8-10 valandų, tačiau stipriausias efektas pasireiškia pirmas tris valandas po suveikimo.

Super Tadarise padarys jus pranašesnius lovoje ir pagerins jūsų seksualinę sveikatą, padės išlaikyti varpą standžią ir gerokai prailginti lytinių santykių trukmę !! Super Tadarise galima naudoti tiek erekcijos disfunkcijos ar priešlaikinės ejakuliacijos gydymui, tiek ir proginiam naudojimui, siekiant sustiprinti potenciją ar norint pasiekti ilgą lytinio akto trukmę.

Kaip vartoti?
Super Tadarise reiktų išgerti 60-180 minučių prieš lytinį aktą užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė – viena tabletė.

Laikymas:
laikyti reikia žemesnėje nei 28 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti ten kur drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas neutralioje pakuotėje visoje Lietuvoje ir ES! Siuntimas registruotu ar išperkamuoju paštu, Omniva, Lp Ekspress. DPD ir kt. Galimybė atsiimti vietoje ar siųsti į užsienį.

Kontaktai - +37063727394. Skambučiai, sms, viber, whatsapp. El. paštas sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai