Super Tadapox - nesutramdomas lytinis pajėgumas

Super Tadapox - nesutramdomas lytinis pajėgumas

Sutartinė
ID: 7879899
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14
Super Tadapox - nesutramdomas lytinis pajėgumas

Skelbimo aprašas

Super Tadapox - itin efektyvios sudėties preparatas vyrų potencijai ! Super Tadapox leis tapti tikru eržilu lytinio akto metu bei padės išspręsti bet kokias su lytine disfunkcija susijusias problemas, kadangi šio preparato sudėtyje yra dvi stiprios sudėties veikliosios medžiagos, standžiai erekcijai pasiekti ir išlaikyti bei sėklai užlaikyti. Taigi naudodami šį preparatą galėsite valdyti savo ejakuliaciją ir gerokai prailginti lytinio akto trukmę, bei džiuginti savo partnerę itin standžia erekcija !

Super Tadapox taip pat naudojamas priešlaikinei ejakuliacijai ar erekcijos disfunkcijai gydyti.
Super Tadapox sudėtis sudaryta iš 40 mg tadalafil (tadalafil skatina erekciją seksualinio stimulo metu net iki 36 val. (Tai reiškia, kad tokį ilgą laiko tarpą preparatas suteiks stiprias erekcijas, kai jūs būsite seksualiai jaudinamas ir galėsite greičiau pakartoti lytinį aktą bei turėti daugiau lytinių aktų ir standžių erekcijų per šį veikimo laikotarpį)) ir 60mg dapoksetine (Dapoksetine padeda sustabdyti sėklą nuo per greito išsiliejimo ir yra nepakeičiamas preparatas priešlaikinei ejakuliacijai įveikti, bei veikia iki 15 valandų). Super Tadapox gaminamas pagal aukštos kokybės standartus, siekiant užtikrinti jo saugumą ir efektyvumą. Tiesa, Super Tadapox sudėtis yra itin stipri, todėl daugeliui užteks vos puse tabletėlės norint pasiekti stiprią potenciją !

Tadalafil esantis Super Tadapox sudėtyje yra selektyvus PDE-5 inhibitorius, gydantis seksualinę impotenciją. 5 tipo fosfodiesterazės (PDE-5) slopinimas padidina erekcijos funkciją, padidindamas cGMP kiekį. cGMP yra medžiaga, atpalaiduojanti ir plečianti kraujagysles ir lygiųjų raumenų ląsteles. Esant didesniam cGMP kiekiui kraujyje, kraujas be vargo teka į varpą, todėl pasiekiama žymiai tvirtesnė erekcija nei įprastai.

Dapoksetine yra trumpo veikimo selektyvus serotonino reabsorbcijos inhibitorius (SSRI), gydantis priešlaikinę ejakuliaciją. Preparatas slopina ejakuliacijos išstūmimo refleksą. 60 mg dapoksetine dozė, gali prailginti laiką tarp seksualinės sueities pradžios ir ejakuliacijos iki 3 kartų.

Super Tadapox yra vienas efektyviausių ir stipriausių erekcijos disfunkcijos ir priešlaikinės ejakuliacijos gydymui skirtų preparatų, nepaliksiantis abejingų !

Privalumai:
ilgas veiksmingas poveikio laikas (iki 36 valandų erekcijai ir iki 15 valandų priešlaikinei ejakuliacijai) !
padidėjusi ištvermė ir sekso kokybė !
ilgalaikė lytinių santykių trukmė !
Itin standžios erekcijos !
Žymei padidėjęs lytinis pajėgumas !

Vartojimas:
- Visada vartokite Super Tadapox užgerdami didele stikline vandens. Naudokite visą tabletę arba pusę tabletės jei jūsų organizmas yra jautresnis, bent 60 minučių iki planuojamo lytinio akto. Super Tadapox poveikis juntamas seksualinės stimuliacijos metu. (Seksualinė stimuliacija gali pasireikšti įvairiai - seksulainės mintys, vaizdiniai, kvapai, prisilietimas, sueitis).
- 1 tabletė per 36 valandas.
Super Tadapox negalima vartoti vyrams, kuriems seksualinė veikla nepatartina dėl širdies ir kraujagyslių sistemos būklės.

Siuntimas į visus Lietuvos miestus registruotu paštu, išperkamuoju paštu, Omniva, Lp ekspress, DPD paštomatais ar atsiėmimas Kaune. Taip pat galimybė pristatyti kitose šalyse. Nemokamos konsultacijos. Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. Taip pat elektroniniu paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai