Super P Force Oral Jelly - Erekcija ir ilgas lytinis aktas

Super P Force Oral Jelly - Erekcija ir ilgas lytinis aktas

Sutartinė
ID: 7785136
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 81
Super P Force Oral Jelly - Erekcija ir ilgas lytinis aktas

Skelbimo aprašas

Super P Force Oral Jelly tai skystos formos Super P Force preparatas, super sekso papildas tiek erekcijai, tiek ir lytinio akto prailginimui !!
Super P Force Oral Jelly sudėtis yra įdentiška įprastoms Super P Force tabletėms, t. y. sudėtyje yra 100 mg sildenafil (veiklioji medžiaga erekcijai) ir 60 mg dapoksetine (Veiklioji medžiaga lytinio akto prailginimui).
Tačiau Super P Force Oral Jelly yra skystos formos ir apelsinų skonio, todėl lengviau nuryjamas ir greičiau absorbuojamas kraujyje ir suveikia kur kas greičiau nei įprastosios Super P Force tabletės, t.y. vidutiniškai per 15 minučių po suvartojimo. Tai yra vienas iš privalumų tiems, kam sunku nuryti kietos formos tabletes, ar tiems, kurie nori pajusti preparato efektą gerokai greičiau. Šį produktą yra lengva vartoti, paketėlis praplėšiamas ir jo turinys išspaudžiamas į burną bei nuryjamas.

Super P Force Oral Jelly pakuotėje yra 7 pakeliai skystos formos Super P Force oralinio gelio.
Super P Force Oral Jelly yra konkurentas Kamagrá Oral Jelly ar Apcalis SX Oral Jelly bei kitų skystųjų oralinių gelių, tačiau yra pirmasis skystasis gelis, kuris skirtas ne tik erekcijai, bet ir lytinio akto prailginimui. Taigi Super P Force Oral Jelly yra pranašesnis už kitus skystuosius oralinius gelius rinkoje tuom, kad ne tik sustiprina erekciją bet ir atitolina ejakuliaciją.
Tai yra vienas iš efektyviausių 2in1 sekso papildų rinkoje !!

Dapoksetinas, esantis Super P Force Oral Jelly, sulaiko sėklos išsiveržimą lytinių santykių metu ir gerokai prailgina lytinių santykių laiką. Dapoksetinas pagerina visas lytines funkcijas, susijusias su ankstyvaja ejakuliacija. Šis vaistas padeda kovoti su psichologinėmis problemomis dėl ankstyvos ejakuliacijos, o tai pagerina seksualinį pasitenkinimą. Dapoksetinas šiuo metu yra vienintelis patvirtintas vaistas ankstyvai vyrų ejakuliacijai gydyti. Dapoksetinas, pirmoji klinikinė medžiaga, užkertanti kelią ejakuliacijai, buvo sukurta 2012 m. Vokiečių mokslininkų. Dapoksetinas veikia refleksą, kuris yra atsakingas už ejakuliaciją ir sustabdo priešlaikinę ejakuliaciją.

Sildenafil, taip pat esantis Super P Force Oral Jelly sudėtyje, yra skirtas stiprinti potenciją ir taip pat naudojamas vyrų erekcijos sutrikimams gydyti. Sildenafil padidina kraujotaką varpos srityje seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia stiprią erekciją ir padeda mėgautis lytiniais santykiais. Sildenafil yra pagrindinė veiklioji Viagros medžiaga. Rekomenduojama maksimali sildenafil paros norma yra 100mg. Sildenafil veikia apie 8-12 valandų.
Taigi Super P Force Oral Jelly padės sustiprinti erekciją bei ilgiau mėgautis seksu ir leis šiuos efektus pasiekti kur kas greičiau nei konkurentai !

Kaip naudoti?
Super P Force Oral Jelly reikia naudoti 15-30 minučių prieš lytinius santykius išspaudžiant paketėlio turinį į burną ir nuryti. Didžiausia paros dozė yra vienas paketėlis.

Super P Force Oral Jelly žymiai pagerina vyrų seksualinę sveikatą, padeda sustangrinti varpą ir prailginti lytinį aktą iki trijų kartų !

Laikymas:
Laikyti ne aukštesnėje kaip 28 ° C temperatūroje. Saugoti nuo karščio ir saulės spindulių. Nelaikykite ten, kur drėgna, pvz. vonia. Saugoti nuo vaikų.

Pristatymas visoje Lietuvoje neutralioje pakuotėje paštomatais Lp ekspress, DPD, Omniva, registruotu paštu, išperkamuoju paštu ir kt. Galimybė pristatyti kitose ES šalyse.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat el. paštu: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai