Super Kamagrā 160

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Super Kamagrā 160

Sutartinė
ID: 7772523
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 87

Skelbimo aprašas

Super Kamagrā - tai vienas geriausių sex papildų rinkoje, susidedantis iš 100mg Sildenafil (taip pat žinomo kaip Viāgrā) ir 60mg Dapoksetino (taip pat žinomo kaip Prilìgy).

Dapoksetinas (Prilìgy) padeda nutolinti ejakuliaciją lytinio akto metu ir prailginti lytinį aktą daugiau nei kelis kart. Dapoksetinas yra gerai toleruojamas preparatas, kuris pagerina visas lytines funkcijas, kurios yra susijusios su ankstyva ejakuliacija. Šis vaistas padeda panaikinti psichologines problemas dėl priešlaikinės ejakuliacijos, dėl to pagerėja lytinis pasitenkinimas. Šiuo metu Dapoksetinas yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją.

Sildenafil yra skirtas sustiprinti erekciją lytinio akto metu, taip pat naudojamas gydyti vyrų erekcijos sutrikimus. Sildenafil padidina kraujo pritekėjimą į varpą seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia stiprią erekciją ir išlaiko ją standžią viso lytinio metu.

Kaip vartoti?
Super Kamagrā reikia išgerti valandą arba dvi prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens ant tuštesnio skrandžio. Maksimali paros dozė – viena tabletė.

Kodėl verta?
Super Kamagrā labai stipriai pagerina vyrų seksualinę sveikatą, Padeda sustangrinti varpą bei prailginti lytinį aktą nuo trijų iki penkių kartų.

Dapoksetinas – Pirmoji klinikinė medžiaga ejakuliacijos atitolinimui sukurta 2012m Vokiečių. Dapoksetinas veikia refleksą, kuris atsakingas už ejakuliacija ir stabdo ankstyvąjį sėklos išsiveržimą. Dapoksetiną geriausia vartoti 1-2 valandas prieš lytini aktą priklausomai nuo žmogaus organizmo.

sildenafil – generinės viāgros ir autentiškos viāgros pagrindinė veiklioji mežiaga. Maksimali paros norma 100mg, veikia iki 8-12valandų. Turint omeny, kad dapoksetinas suveikia per 1-2 valandas, o sildenafil per 30-60minučių, optimaliausia Super Kamagrā gerti yra 1 val. prieš lytinį aktą.

Laikymas:
Preparatą laikyti reikia žemesnėje nei 28 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti ten kur drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ES šalyse neutralioje pakuotėje. Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai