Super Avana (Stendra + Prilìgy)

Super Avana (Stendra + Prilìgy)

Sutartinė
ID: 7807938
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 23
Super Avana (Stendra + Prilìgy)

Skelbimo aprašas

„Super Avana“ sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos - 100mg avanafil (dar žinomas kaip Stendra) ir 60mg dapoksetino (dar žinomo kaip Prilìgy).
Avanafil veiklioji medžiaga padeda pasiekti ir palaikyti erekciją. Avanafil taip pat padeda gydyti erekcijos sutrikimus.
Dapoksetinas naudojamas gydyti priešlaikinę ejakuliaciją, t.y. kai vyras nesavalaikiai baigia lytinį aktą dėl per anksti išsiliejusios sėklos. 60mg Dapoksetino dozė gali gerokai prailginti lytinio akto trukmę, užlaikant sėklos išsiveržimą, veikiant ejakuliacijos refleksą.

Avanafilis priklauso FDE5 inhibitorių klasei. FDE5 inhibitoriai, yra pirmaeiliai vaistai, kuriais gydomas erekcijos funkcijos sutrikimas. Avanafil gali pradėti veikti vos per 15 minučių. Be to, tyrimai parodė, kad Avanafil turi mažiau šalutinių poveikių nei Viagrá ar kiti FDE5 inhibitorių grupei priklausantys preparatai.
Super Avana - avanafil ir dapoksetine derinys stangriai erekcijai ir ilgesniam lytiniam aktui. Tai puikus pasirinkimas vyrams.

Super Avana poveikis gali trukti net iki 14 valandų. Nevartokite Super Avana daugiau kaip vieną kartą per dieną. Tarp dozių palikite 24 valandas.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ne tik. Pristatome konfidencialioje pakuotėje. Pristatymas Omniva, LP ekspress, DPD, registruotu paštu, išperkamuoju paštu ir kt.

Kontaktai: +37063727394. Skambučiai, Sms, Viber, whatsapp. E-mail - sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai