Super avana 2in1 EREKCIJAI IR AKTO PRAILGINIMUI

Super avana 2in1 EREKCIJAI IR AKTO PRAILGINIMUI

1 €
ID: 7828882
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 73
Super avana 2in1 EREKCIJAI IR AKTO PRAILGINIMUI

Skelbimo aprašas

SUPER AVANA - PREPARATAS EREKCIJAI AKTO PRAILGINIMUI BE ŠALU
Super Avana-160mg N4

Super Avana susideda iš 100mg Avanafffol (taip pat žinomo kaip Speedra) ir 60mg Dapoxetiiiine (taip pat žinomo kaip Prilllligy). Avanafiiilis – naujausias preparatas sukurtas 2010 metais JAV PDE5 Inhibitoriu grupėje, kurioje taip pat randasi: Tadalafiiilis (Cialisii), Vardenafiiilis (Leviiitra), Sildenafiiiilis (Viiiagra) Pagrindiniai skirtumai, kad Avanafiliis turi mažiausiai šalutinių poveikių ir suveikia per 15-30min.

Avanafiiilis (Speedra) yra naudojamas gerinti vyrų erekcijos disfunkciją (impotenciją, arba kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos).

Dapoxetiiine ( Priliiigy) yra , gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją. Depoxetiine padeda panaikinti psichologines problemos dėl priešlaikinės ejakuliacijos, dėlto pagerėja lytinis pasitenkinimas. Šiuo metu Dapoxetiiine yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją.

Klinikinis Avanafiiil ir Dapoxetiiin derinys labai stipriai pagerina vyrų seksualinę sveikatą. Padeda sustangrinti varpą iki 6 valandų, bei prailginti lytinį aktą nuo trijų iki penkių kartų.

4 tabletės - 28eur.

Vartojimas: 15-30min iki lytinio akto.
1 tabletė/24val, užgeriant stikline vandens.

Siunčiame į visus Lietuvos miestus.
Siuntimo kaina 1eur.
Siunčiame neutralioje pakuotėje.

Užsakyti galima el.paštu: x.papildaivyrams@gmail.com
tel.nr.: +370 676 01647

Kontaktai

Vardas
Papildai
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai