Suomiškos bituminės čerpelės Katepal

Suomiškos bituminės čerpelės Katepal

Sutartinė
ID: 7107403
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 64
Suomiškos bituminės čerpelės Katepal
Daugiau
Daugiau nuotraukų (9)

Skelbimo aprašas

Bituminės čerpelės Katepal
Esame pagrindinio Suomijos bituminių čerpelių gamintojo KATEPAL atstovai Lietuvoje. Savo klientams siūlome ypatingai kokybiškas ir ilgaamžes bitumines čerpeles KATEPAL, turinčias daugybę privalumų. Katepal Oy - pagrindinis bituminių stogo dangų ir bitumo produktų gamintojas Suomijoje.

lgaamžiškumas nėra vienintelė priežastis moderniam statytojui pasirinkti stilingas bitumines čerpeles. Egzistuoja visa sistema, kuri nusveria svarstykles bituminių čerpelių naudai. Prie ilgaamžiškumo pridėkime puikią naujųjų bituminių čerpelių išvaizdą, montavimo ir priežiūros paprastumą, protingą kainą - ir sprendimą priimti nebus sunku!!!

Katepal stogo dangų privalumai:

Ilgas garantinis laikotarpis
patogus įpakavimas po 3m2 (pakuotės svoris – 24kg);
patogus transportavimas (net su lengvuoju automobiliu);
platus formų ir spalvų pasirinkimas;
Katepal stogo dangos paklojimui nebūtini įgūdžiai, žinios ar specialūs įrankiai;
mažas svoris – 1m2 sveria 8kg (maža apkrova stogo konstrukcijai);
puiki triukšmo izoliacija (nuo griaustinio, lietaus, vėjo);
ekonomiškas paklojimas (nedaug likučių);
uždengti lengva net sudėtingos konfigūracijos stogą;
norint pakeisti Katepal stogo dangą, jos nebūtina demontuoti. Ją galima palikti kaip papildomą hidroizoliaciją;
nereikalingi hidroizoliaciniai posluoskniai (jeigu nuolydis daugiau kaip 1:3);
dėl mažo svorio, dangos užkėlimui ant stogo nereikalingi jokie mechanizmai;Katepal bituminių čerpelių savybės:

Patvarumas lenkimams ir pagerintas atsparumas įtrūkimams - Katepal čerpelės ypatingai gerai atlaiko daugkartinius lenkimus. Ši savybė ypač svarbi atliekant čerpelių montavimo darbus, klojant jas kraštuose ir kampuose.
Lankstumas esant žemai temperatūrai - Katepal stogo čerpelės yra lanksčios netgi esant žemai temperatūrai. Gebėjimas atlaikyti žemą temperatūrą leidžia ne tik sutaupyti, bet ir lanksčiau pasirinkti montavimo laiką.
Naujoviškos bituminės čerpelės įrodė savo patvarumą tiek svilinančio karščio, tiek stingdančio arktinio šalčio oro sąlygomis. Dėl šios priežasties daugiau nei 80% stogų JAV yra padengti būtent bituminėmis stogo čerpelėmis!
Ilgaamžiška medžiaga - SBS elastomerinis bitumas yra stipri ir patvari medžiaga, kuri ypatingai gerai atlaiko tiek mechaninį, tiek cheminį poveikį. Profesionali stogų montavimo praktika rodo, kad stogo iš elastomerinės bituminės dangos ilgaamžiškumas yra daugiau nei dvigubai ilgesnis nei paprastos bituminės stogo dangos.
Geras grūdėto paviršiaus sukibimas - Grūdėtas paviršius labai gerai sukimba su naujųjų Katepal stogo čerpelių elastomeriniu bitumu. Grūdėtas paviršius prailgina stogo ilgaamžiškumą, Katepal stogas išlaiko savo reljefą ir spalvą. Dėl šiurkštaus paviršiaus sniegas užsilaiko ant stogo ir nekrenta žemyn ant grindinio ar sodo augalų. Labai patogu yra ir tai, jog lyjant lietui ar pučiant stipriam vėjui bituminės stogo čerpelės slopina garsą.

Susidomėjote - kreipkitės
Gediminas
Tel. +37060000032
Gediminas@adlimina.lt

Kontaktai

Vardas
Gediminas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai