šunų dresavimas "Vilkų slėnis" dresavimo mokykloje Kaune

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

šunų dresavimas "Vilkų slėnis" dresavimo mokykloje Kaune

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5665320

Skelbimo aprašas

Šuniukų grupės nuo 8 sav. – 6 mėn. Šuniukų dresūros pradmenų programa yra naudynga ne tik šuniukams bet ir jų šeimininkams. Šiuo dresūros etapu šuniukai yra mokinami pačių svarbių dresiravimo pagrindų. Jie išmoks tinkamoje vietoje atlikti savo gamtinius reikalus, bus socializuoti, atpras kandžiotis žaidžiant, šokinėti ant žmonių, bus atpratinami nuo nepageidaujamų daiktų graužimo it t.t. Šeimininkams bus teikiamos kolsultacijos visais jiems rūpinčiais edukaciniais ir veterinariniais klausimais.
Šuns dresūros pradmenys nuo 6 mėn. Šioje grupėję mes laikomės tokių pačių principų kaip ir iki 6mėn. amžiaus grupėje, bet atsižvlegiant į šuns amžių.
Bedro paklusnumo grupė - Šioje Grupėje renkasi šunys kurie yra pabaigę “Šuns dresūros pradmenų” grupę mūsų aikštelėje arba šuns turimos žinios netenkima jo šeimininkų. Grupeję bus mokinami visi IPO BH dalies pagrindai kurie yra: pas mane, vieta, daikto atnešimą, greta, gult, sėdėt, stovėt, atliekant viską balsu be pavadėlio. Išėjus visą kursą šunys laiko IPO BH dalies egzaminus ir gauna sertifikatus, jei šeimininkas to pageidauja.
Individualios dresūros pamokos
Jei Jūs neturite laiko atvykti į dresūros pamokas nustatytu metu arba Jums nepatinka darbas grupėse, Jūs galite užsisakyti individualias pamokas. Jums pageidaujant individualios pamokos gali vykti mūsų dresūros aikštelėje, arba Jums pageidaujamoje vietoje sutartu laiku.
Norint užsisakyti individualias pamokas prašome skambinti ir suderinti laiką bei datą.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.