Sulankstomas masažo stalas Vip Oval 3 (Black)

Sulankstomas masažo stalas Vip Oval 3 (Black)

195 €
ID: 7368193
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1
Sulankstomas masažo stalas Vip Oval 3 (Black)
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Sulankstomas masažo stalas Vip Oval 3 pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis. Stalo karkasui ir kojoms panaudota viena kiečiausių medienų - bukas - kas leidžia šiam modeliui būti visada stabiliam ir tvirtam.

Stalas apvilktas aukštos kokybės viniline danga, pamušalui panaudota 6 cm storio paminkštinimo medžiaga. Šis modelis išsiskiria iš kitų estetišku ir patraukliu vaizdu (stalo kojos tonuotos raudonojo vyno spalva), panaudotų medžiagų suderinimu ir patogumu klientui. Kojų aukščio reguliavimas leidžia stalą pritaikyti prie kiekvieno masažuotojo ūgio, kas leidžia masažo seanso metu pasiekti optimaliausius rezultatus. Dar didesniam patogumui stalo komplektacijoje yra vieta galvai (aliuminio pagrindas), reguliuojama pagal aukštį bei nuokrypio kampą, ir taip pat vietos rankų prilaikymui - tiek priegalvyje, tiek šonuose. Stalo suapvalinti kampai papildomai apsiūti vinilinės dangos apsaugomis.

Dėka sulankstomos konstrukcijos, stalas lengvai transformuojasi į pernešimui tinkantį lagaminėlį. Restpro stalas skirtas ne tik atpalaidavimui nugaros, pilvo ar kojų raumenims, bet ir visoms masažo, adatų terapijos, tatuiruočių bei kosmetologinėms procedūroms.


Ilgis 192 cm (su galvūgaliu - 220 cm);

Plotis 70 cm (su rankų laikikliais - 95 cm);

Reguliuojamas aukštis nuo 63 cm iki 84 cm;

Maksimalus svoris 250 kg;

3 dalių;

Nuimamas galvūgalis su atvira vieta veidui ir laikikliais rankoms;

Nuimami šoniniai rankų laikikliai;

Apdaila - aukštos kokybės vinilinė danga;

Rankinė-užklotas stalo pernešimui ir saugojimui;

Sulankstyto stalo gabaritai - 95,0 x 70,0 x 23,0 cm;

Spalva: juoda;

Svoris - 20 kg.
 

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai