Striptizo šokėjas Mergvakariui

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Striptizo šokėjas Mergvakariui

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5867752

Skelbimo aprašas

KODĖL UŽSAKYTI MUS?
Garantuotai atvyksime

Mus užsisakydami jūs garantuojatės, kad striptizo šokėjas tikrai atvyks į iškvietimą, kadangi striptizo šokėjai dirba jiems paskirtose apskrityse. Kiek yra internete atsiliepimų iš žmonių, kurie užsisakę stirptizo šokėjo, taip jo ir nesulaukė, nes jis papraščiausiai tą pačią dieną gavo pelningesnį užsakymą ir neatvyko. Mus užsisakydami, aš dar kartą sakau, – garantuojatės, kad mes atvyksime ir jūsų šventė nebus sugadinta.
Ilgesni Šokiai

Mūsų striptizo šokiai trunka ilgiau, t.y apie 11 min, tai leidžia labiau ir geriau paerzinti jaunąją arba bet kurią merginą, kuriai dovanojama ši dovana – vyro viliotinis. Jeigu viliotinis trunka 6-7 min, tai būna per trumpai ir dažniausiai moterys po to sako, jog drabužius per greitai nusirengė ir nebuvo įdomu.
Pašokdinsime moteris

Mūsų šokėjai yra puikiai išmokinti šokti su moterimi partneryje, kas leidžia pašokdinti moterį, kuriai šokamas striptizas ir taip jai suteikti n kartų didesnes emocijas. Jeigu šokamas tik striptizas, tai visumoje neišpildomi moterų poreikiai, tačiau jei moteris dar ir pašokdinama ir jei vienintelei, pačiai svarbiausiai dar sušokama striptizas – tai pilnumoje ją pripildo laimės.
Kultūringai bendrausime

Mūsų šokėjai bendraus su Jumis kultūringai ir pagarbiai. Šokėjai mokinami ne tik striptizo šokio, salsos, bačiatos ir kitų moterims labai patinkančių ir populiarių šokių, bet ir psichologijos, kas jiems leidžia gražiai, efektingai bendrauti su jumis, pasitikėti savimi, būti kultūringiems ir profesionaliai atlikti savo paslaugą.
Pagarbiai, RoyalStriptease

Raktiniai žodžiai:

striptizo sokejas vilniuje, striptizo sokejas druskininkai, striptizo sokejas kaune, striptizo sokejas alytuje, striptizo sokejas klaipeda, striptizo sokejai palangoje, striptizo sokejas taurageje, striptizo sokejas ukmergeje, striptizo sokejas siauliai, striptizo sokejas marijampoleje, striptizo sokejas utena, vyru striptizo klubas, striptizo sokejas mergvakariui, striptizo sokejas, mergvakariui kaina, striptizo pamoka mergvakariui, striptizas moterims, vyru striptizas mergvakariui, gelbetoju sou striptizas, vyriskas, striptizas, striptizas i namus, striptizo sokejas i namus, sokiu pamoka mergvakariui, striptizo pamoka mergvakariui

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.