Striptizas Panevėžyje Šiauliuose

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Striptizas Panevėžyje Šiauliuose

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5874344

Skelbimo aprašas

Užsakykite striptizo šokėją Jūsų Mergvakariui Panevėžyje, Šiauliuose, Ukmergėje, Kupiškyje.

Patarimai mergvakariui

1. Pasirūpinkite muzikos grotuvu. Kad būtų garso, šviesų. Kad nereiktų kaip šioms merginoms bėgioti ir stresuoti ir klausti kokią dainą paleisti per televizorių. Striptizo šokėjas atsiveža flashą ir cd diską.

2. Pasitikite maloniai šokėją. Pasiūlykite vandens, palydėkite jį persirengti ten kur yra kur susikabinti aprangas.

3. Plokite, būkite drąsios, bet neįžūlios. Kai striptizo šokėjui jūs paimat už užpakalio, jo asmeninė savi-vertė kyla į viršų, jis jaučiasi patrauklus ir dar drąsiau pradeda šokti.

4. Laikyti savo daug išgėrusias ir savęs nekontroliuojančias drauges toliau nuo šokėjo. Striptizo šokėjui labai nemalonu ir nesaugu šokti prie savęs nekontroliuojančių moterų. Aprangos yra brangios ir nesinori, kad jas sudraskytų savęs nevaldanti moteris.

5. Užsakydamos striptizą nenusipiginkite. Nepabijokite pamokėti daugiau. Tokių šou būna 1-2 kartus per jūsų visą gyvenimą. Ir pats šokėjas daug maloniau dirbs, kai jau kad kažką uždirba. Pamirškite tą daugumos lietuvių ubagų mąstymą, taupyti ten kur nereikia taupyti. Gėrimams ir alkoholiui kur kas daugiau paklojat, nei striptizo šokėjui.

striptizas panevezys, striptizas panevezyje, striptizas pagal iskvietima, striptizo sokejas panevezyje, striptizo sokejas panevezys, striptizo sokejas mergvakariui kaina, vyru striptizo mergvakariui pamoka, vyriskas striptizas panevezyje, striptizo paslaugos panevezyje, striptizas mergvakariui Ukmerge, striptizas ukmergeje, striptizas utena, striptizas kedainiuose, vyru striptizas utena, striptizas kupiskyje, striptizo paslaugos raseiniuose, striptizo sokejas mergvakariai siauliai, striptizas radviliskyje, striptizo sokejas panevezyje2, striptizo sokejas birzai, striptizas birzuose, striptizo sokejas mergvakariui panevezyje

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.