Streso sumažinimas - Sleemil TM

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Streso sumažinimas - Sleemil TM

23 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5488996
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 290

Skelbimo aprašas

Visame pasaulyje stresas virsta pirmaeile problema. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, 450 milijonų žmonių visame pasaulyje kenčia dėl įvairių streso sukeliamų sveikatos sutrikimų.
Naujas išskirtinis Santegra kompanijos produktas Sleemil TM sukurtas tam, kad mes galėtume susilpninti negatyvų streso poveikį mūsų sveikatai.
Sleemil TM sudėtyje yra unikali biologiškai aktyvi medžiaga, gaunama iš karvės pieno - Lactium.
Moksliniai tyrimai įrodė, kad daugybė karvės piene esančių biologiškai aktyvių medžiagų yra labai naudingos mūsų organizmui. Viena šių medžiagų grupių – peptidai.
Prancūzijoje įsikūrusios laboratorijos Ingredia Nutritional mokslininkai daugelį metų tyrinėjantys veikliąsias karvės pieno medžiagas, raminančiai veikiančias mūsų nervų sistemą, identifikavo biologiškai aktyvų peptidą, pasižymintį šiomis savybėmis. Taip buvo atrastas Lactium .
Lactium - pirmas užpatentuotas iš karvės pieno gaunamas dekapeptidas, galintis sumažinti streso sukeliamų simptomų pasireiškimą. Šis produktas atvertė naują puslapį mokslo apie mitybą istorijoje.
Lactium veikia švelniai raminančiai ir padeda susidoroti su streso sukeliamomis problemomis – nemiga, psichoemocine įtampa, atminties pablogėjimu , susilpnėjusiu gebėjimu sukaupti dėmesį. Taip pat ši medžiaga padeda nugalėti žalingus įpročius, atsiradusius streso įtakoje – tokius kaip padidėjęs apetitas ar rūkymas.
Lactium padeda susilpninti įtampą ir geriau miegoti naktį, todėl kitą dieną mes atsikeliame žvalūs ir pailsėję.
Sleemil TM - unikalus ir visiškai natūralus , kenksmingo šalutinio poveikio mūsų sveikatai neturintis produktas – idealus partneris kovoje su stresu.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai