Stovimas pripučiamas bokso stovas 160 cm

Stovimas pripučiamas bokso stovas 160 cm

39,9 €
ID: 7982637
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2
Stovimas pripučiamas bokso stovas 160 cm

Skelbimo aprašas

Naudokite jį kada ir kaip norite. Jis gali būti sulankstytas iki mažo dydžio, kai nenaudojamas. Į krepšio apačią įpilkite smėlio arba vandens, kad būtų stabilumas, o žemė nepažeista po kiekvieno smūgio.

Daugiafunkcis – šis bokso krepšys gali būti naudojamas sportuojant ar tiesiog pramogaujant. Jis puikiai tinka lavinti kovos menų įgūdžius, tokius kaip karatė, boksas, kikboksas ir taekwondo. Be to, šis maišas suteikia galios, kai trenkiamas, didina džiaugsmą, nes juo gali džiaugtis visa šeima.

Išskirtinės kokybės medžiagos – šis krepšys pagamintas iš aukščiausios kokybės PVC, 0,3 mm storio dėl saugumo, ilgaamžiškumo, tankumo. 160 cm aukščio ir 65 cm skersmens tai puikus bokso ir spardymosi partneris tiek vaikams, tiek suaugusiems. Be to, jo nepakabinamas dizainas suteikia daugiau linksmybių ir patogumo užsiimant mėgstama sporto šaka.

Puikus treniruoklis – unikali antistresinė priemonė. Šis pripučiamas bokso krepšys efektyviai treniruoja raumenis, stiprina viršutinę kūno dalį, ugdo kaulų stiprumą, atpalaiduoja raumenis ir mažina stresą. Be to, tai padeda numesti svorio, o tai savo ruožtu ugdo pasitikėjimą savimi ir savigarbą.

Vaikams ir suaugusiems – kadangi krepšys lengvas, su juo jums ir jūsų vaikams bus smagu. Šį bokso krepšį galite laisvai pasidėti namuose arba sporto salėje ir treniruočių salėse, kur jums patogiausia.

Bokso maišas nuo smūgių šiek tiek išleidžiamas, jį reikia pripumpuoti.

INSTRUKCIJA:
Pirmiausia užpildykite maišelio dugną. Geriausia užpilti smėliu arba vandeniu ir pripūsti oro.
Tada išpūskite kaklą ir viršutinę dalį iki 80% ir palikite 8 valandas kambario temperatūroje.
Tada galite pripūsti maišelį.
Būkite atsargūs, kad neperpildytumėte maišelio viršaus.
Maišelį naudokite ant tuščių, plokščių paviršių, kur nėra galimybės liestis su baldų kraštais ir kitais aštriais daiktais, ir toliau nuo gyvūnų.
Išmatavimai: 160cm x 65cm
Medžiaga: PVC
Gaminys atsparus trinčiai ir plyšimui
Komplekte bokso maišas

Kontaktai

Vardas
PrekiuAibe
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai