Stipriausia Viagrá vyrams !

Stipriausia Viagrá vyrams !

Sutartinė
ID: 7772548
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 138
Stipriausia Viagrá vyrams !

Skelbimo aprašas

Juodos Cènforce 200 tabletės, tai stipriausias Viágros produktas rinkoje !
Cènforce 200 sudėtyje yra net 200mg Sildenafil veikliosios medžiagos, t.y. net du kartus daugiau nei standartinėje Viágros tabletėje !
Sildenafil veiklioji medžiaga pripildo varpos audinius kraujo ir tai leidžia pasiekti stiprią ir ilgą erekciją. Sildenafil pradeda veikti seksualinės stimuliacijos metu. Cènforce yra vienas iš populiariausių Viágros prekės ženklų. Papildas padės pasiekti stiprią ir ilgą erekciją kiekvieną kartą !

Sildenafil preparatai būna įvairios koncentracijos: 25mg, 50mg, 100mg, 150mg. Cènforce 200 turi net 200mg ir sukurtas tiems, kam nepakanka kitų sildenafil produktų, tokių kaip: Viágra, kámagra, Aurogra ir panašiai.

Vartojimas: Cènforce 200 tabletę išgerti 1 valandą prieš seksualinę veiklą. Preparatas pradedi veikti maždaug po valandos, nuo jo išgėrimo ir veikia aytiksliai 10 valandų, tačiau poveikis juntamas tik seksualinės stimuliacijos metu, todėl nereikia baimintis, kad poveikis pasireikš užsiėmant neutralia veikla. Maksimali paros dozė – viena tabletė. Cènforce 200 galima pradėti vartoti nuo pusės tabletės ir palaipsniui pereiti prie visos tabletės. Daugeliui gali užteki ir ketvirtadalio tabletėlės, norint pasiekti trokštamą efektą.

Laikymas:
laikyti reikia žemesnėje nei 26 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti kur yra drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas visoje Lietuvoje bei ES šalyse neutralioje pakuotėje. Telefonas susisiekimui +37063727394 (SMS, skambučiai, Viber, Whatsapp). El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai