Spuogų gydymo prietaisas DANA-A

Spuogų gydymo prietaisas DANA-A

20 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5874748
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9
Spuogų gydymo prietaisas DANA-A

Skelbimo aprašas

Prietaisas per 2,5 minutės sunaikina bakterijas, skleisdamas mėlynąją šviesą, infraraudonaisiais spinduliais gerindamas kraujotaką, o šiluma sterilizuodamas ir mažindamas odos uždegimą. Su šiuo prietaisu spuogus galima gydyti bet kurioje kūno vietoje. Prietaisas taip pat puikiai gydo kitus odos sudirgimus ir vabzdžių įkandimų pėdsakus.
Jus nustebinsiantis rezultatas bus pastebimas per 12 valandų!

Prietaisas DANA-A yra oficialiai parduodamas ES, buvo apdovanotas Korėjos Maisto ir vaistų administracijos organizacijos apdovanojimu, taip pat yra labai populiarus tarp vartotojų: vien 2010 metais Japonijoje buvo parduota daugiau nei 400 000 šių prietaisų!

Spuogų gydymo prietaisas kraunamas per USB kabelį ir po valandos jau yra paruoštas naudoti. Kai paspausite maitinimo mygtuką, įsijungs mėlyna LED šviesa, kuri rodo, kad priemonė yra šildymo režime. Po minutės prietaisas yra paruoštas naudoti. Įjunkite įrenginį paspausdami įjungimo mygtuką ir gydykite uždegimo pažeistą odos sritį 2,5 min. Po šio laiko lemputė užges ir Jūs pajusite lengvą dilgčiojimą. Gydant kitoje odos vietoje, pakartokite procedūrą iš naujo.

Kontaktai

Vardas
Rasa
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas