SOSVAN kroninių birža ieško vairuotojų

SOSVAN kroninių birža ieško vairuotojų

Sutartinė
ID: 7372597
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 418
SOSVAN kroninių birža ieško vairuotojų
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

WWW.SOSVAN.COM – krovinių birža, kurioje registruojasi tiek paslaugų užsakovai, tiek įvairias pervežimo paslaugas teikiantys asmenys bei įmonės.
Teikiate pervežimo paslaugas? Ar tiesiog dažnai savais reikalais važinėjate po Lietuvos teritoriją? – nepražiopsokite galimybės užsidirbti. Registruokitės nemokamai www.sosvan.com pervežimų platformoje ir gaukite pervežimų užklausas tiesiai į savo telefoną.
www.sosvan.com specializuojasi šiose pervežimo paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, gyvūnų pervežimas, nestandartinių daiktų pervežimas. Jei galite suteikti bent vieną iš šių paslaugų – nedelskite ir registruokitės www.sosvan.com – gaukite papildomą reklamos vietą savo paslaugoms, plėskite klientų ratą.

Kaip tai vyksta?
Jūs užsiregistruojate save, kaip pervežimo paslaugos teikėją. Klientui užsisakius pervežimą per mūsų sistemą – jūs gaunate pranešimą apie užsakymą. Jei galite suteikti klientui jo užsakytą pervežimą – pateikiate jam savo pasiūlymą, nurodote kainą. Nebūtina būti profesionaliu pervežimo pasalugų teikėju, kviečiame prisijungti ir tuos, kurie tiesiog turi vairuotojo įgūdžių, mėgsta vairuoti ar tiesiog daug laiko praleidžia kelyje. O gal tiesiog turite transporto priemonę ir laisvu metu norite papildomai užsidirbti suteikdami kitam žmogui paslaugą.
Tarkim: klientas pateikia užsakymą, pervežti iš Vilniaus į Kauną siuntą/spintą/šunį – t.y. bet kokį siuntinį, jūs gaunate iš mūsų pranešimą apie tai, ir jei esate laisvas (a), o gal kaip tik pats (i) ruošiatės vykti ta kryptimi – pateikiate klientui savo pasiūlymą. Klientas savo nuožiūra išsirenka jam naudingiausią variantą.

Daugiau informacijos rasite www.sosvan.com

Taip pat mus rasite soc.tinkluose:

m.facebook.com/SOSVanpervezimopaslaugos/

instagram.com/sosvan.ltd?igshid=nfy5u54vmz77

Kontaktai

Vardas
Raimundas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai