Solla 100 W Rgb LED prožektorius

Solla 100 W Rgb LED prožektorius

29 €
ID: 8051485
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
Solla 100 W Rgb LED prožektorius
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

16 milijonų spalvų
Galima pakeisti daugiau spalvų ir užsiimti magija su šeima ar draugais. Galima rinktis iš 16 milijonų pritemdomų spalvų, 20 iš anksto nustatytų režimų ir 8 šviesių scenų. Tai leidžia mėgautis lengviausiu būdu naudojant programėlę reguliuoti skirtingą ryškumą ir spalvas.

Grupės valdymas
Naudodami grupės valdymo funkciją, galite valdyti šviesą atskirai arba nustatyti grupę, kad vienu metu valdytumėte kelias šviesas. (Srityje galite pridėti iki 64 įrenginių. Vienas įrenginys vienu metu gali būti pasiekiamas 8 grupėse, o sritis – 32 767 grupėse)

Sinchronizuoti muziką
Yra pasirinkimas, kuris gali sinchronizuoti muziką jūsų telefone su programa, kad pulsuotų SOLLA RGB šviesą ir atitiktų jūsų muzikos ritmą. Tačiau vis tiek smagu turėti kelias spalvas, kai rengiate vakarėlį ar grojate muziką.

Bluetooth nuotolinio valdymo pultas
Išeinant nebereikia naudoti infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pulto ir keisti nustatymų. Dabar telefonu galite valdyti vieną ar kelias lempų grupes. 360 nuotolinio valdymo kampas, valdymo atstumas gali siekti iki 20 m/65 pėdų.

Laikmatis ir tvarkaraštis
Naudodami HaoDeng programėlę galėsite mėgautis lengviausiu būdu nustatyti laikmatį ir tvarkaraštį – Įdiegus šią lempą, ji pasikeis į skirtingas spalvas ir ryškumą arba į vieną iš 20 režimų. (Pavyzdžiui, įjunkite 8 val. ryto ir perjunkite į raudoną prožektorių greitį 50%, ryškumą 50%)

IP66 atsparus vandeniui
Ši lempa yra atspari vandeniui IP66, todėl puikiai tinka naudoti lauke kaip kraštovaizdžio apšvietimas.

Kontaktai

Vardas
LEsmartas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Varėna
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai