Šokiai mažyliams nuo 1 iki 4 metukų...

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Šokiai mažyliams nuo 1 iki 4 metukų...

4,34 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5592868

Skelbimo aprašas

Kviečiame mažylius nuo 1 iki 4 metų mokytis šokti, ritmikos užsiėmimams, motorikos bei judesių lavinimui.

Užsiėmimai vyks 4 kartus per mėnesį, 1 akademinė valanda.

Užsiėmimai vyksta visame mietse, tad skambinkite ir būtinai rasite sau ir savo mažyliui patogią vietą mokytis šokio.
Užsiėmimai vyksta grupėse po 5-10 mažylių kartu su mamytėmis/tėveliais. Pageidautina sportiška apranga (ir suaugusiems, nes šoksite kartu).


www.babydance.lt
Užsiėmimų metu mes:
Mokysimės šokti.
Ugdymas šokiu turi įtakos ne tik fizinei, bet ir psichinei vaiko raidai, nes reikalauja įvairių vaiko psichinių funkcijų derinimo, sensorinių (lot. sensorium – juntamasis, susijęs su pojūčiais, jutiminis) ir motorinių veiksmų koordinacijos, kitaip vadinamos sensomotorika (lot. sensus – pojūtis + lot. motor - judintojas) – procesų, apimančių pojūčius ir atsakomąjį judesį, visuma. Šokis neįmanomas be vaikui pavaldžios kūno koordinacijos, t.y. orientacijos erdvėje, judėjimo reakcijos greičio ir tikslumo, judesio sinchroniškumo, pusiausvyros jutimo, ritmo. Šokis – meno forma, suteikianti galimybę bendrauti išreiškiant savo jausmus ir mintis judesiu. Šokis – tai vienas iš galimų žmonių bendravimo, tautos istorijos, kultūros, tradicijų perdavimo būdų. Šokio raiškos priemonė yra kūnas, todėl kiekvienas žmogus, nepaisant fizinio sudėjimo ir skirtingų gebėjimų, gali patirti šokio meno teikiamą džiaugsmą. Vaikams nebūtina iš anksto fiziškai pasirengti, kad jie galėtų išreikšti džiaugsmą linksmai šokinėdami, skambant nuotaikingai muzikai. Sveikas, natūralus, nesuvaržytas vaiko noras judant labiau pažinti savo kūną ir jo galimybes turi būti skatinamas.
Žaisime išradingus, įkvepiančius, lavinančius žaidimus, kurie padės Jūsų mažyliui visokeriopai augti. Mažyliui žaidžiant vystosi jo raidai labai svarbūs klausos, kalbos, mąstymo, motorikos, bendravimo įgūdžiai ir savivertės jausmas. Žaidimas skatina vaikų motyvaciją, leidžia jiems atsipalaiduoti, skatina dalyvauti bendroje veikloje.Ritminiai žaidimai padeda ugdyti vaiko kūrybingumą, koordinaciją, pusiausvyrą. Kaip žinome žaidimai yra pagrindinė vaikų veikla ypač mažesnių amžiaus vaikų, todėl ritminiai žaidimai padeda vaikams įsisąmoninti muziką, vysto judesių koordinaciją, dėmesį.
Lavinsime ritmiką, tai glaudžiais siejasi su judesiu, kuris yra smegenų veiklos vidinės raiškos rezultatas. Lavinant ritmo pajautimą yra ugdomas vaiko meninis skonis bei emocinė kultūra. Šokyje svarbiausia yra judesių ritmiškumas ir raiškumas. Labai svarbu taisyklinga vaikų laikysena, kuri, jeigu reikia, taisoma, koreguojama. Ritminiais pratimais siekiama ne vien raumenų jėgos, bet lavinti vaiko kūną. Ritminiai pratimai lavina vaiko erdvės pajutimą, judesio santykį su erdve. Šiais pratimais siekiama, kad vaikai išmoktų pradėti judėti kartu su muzika, judėti suprantant muzikos charakterio savitumą. Ritminiai (muzikiniai) žaidimai padeda vaikams sukaupti dėmesį, reakciją, o tai yra labai svarbu šokio pamokėlėje.
Atsiprašau jei ši informacija Jums neaktuali.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai