Snovitrá 20 erekcijai !

Snovitrá 20 erekcijai !

Sutartinė
ID: 7772532
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 22
Snovitrá 20 erekcijai !

Skelbimo aprašas

Snovitrá 20 sex preparatas vyrams, norintiems užtikrintos erekcijos. Snovitrá 20 preparato sudėtyje yra 20mg Vardenafil (taip pat žinomo kaip Levitrá) veikliosios medžiagos.

Snovitrá 20 vartojimas padės gydyti erekcijos disfunkciją. Vardenafil esantis Snovitrá 20 sudėtyje, pradeda veikti maždaug po 45 minučių nuo Snovitrá 20 tabletės išgėrimo. Ši veiklioji medžiaga padidina kraujo srautą į varpos sritį seksualinio stimulo metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia tvirtą erekciją ir padeda išlaikyti erekciją standžią viso lytinio akto metu. Vardenafil veiklioji medžiaga turi savybę taip pat ir atitolinti sėklos išsiveržimą, todėl vartojant Snovitrá 20 galima tikėtis ne tik standžios erekcijos, bet ir ilgesnės lytinio akto trukmės nei įprastai.
Snovitrá 20 leis jums užtikrintai mėgautis lytiniu aktu ir ilgesnį laiką.

Vartodami Snovitrá 20 nevalgykite sunkaus ar labai riebaus maisto, kadangi maisto virškinimas gali atitolinti preparato poveikį.
Snovitrá 20 nemaišykite su greipfrutų sultimis, kadangi Jos gali sutrikdyti įprastinį vaisto poveikį.

Vartojimas:

Išgerkite likus maždaug 60 min. ar šiek tiek daugiau iki lytinio akto.
Snovitrá 20 tabletę nurykite užgerdami stikline vandens.
Daugiau kaip kartą per parą Snovitrá 20 gerti negalima.
Jeigu manote, kad Snovitrá 20 veikia per stipriai ar per silpnai, galite gerti kitokią dozę, atsižvelgdamas į tai, kaip vaistas Jus veikia.

Kodėl verta?
Snovitrá 20 pagerins jūsų seksualinę sveikatą, sustangrins varpą, prailgins lytinio akto trukmę ir padės mėgautis lytiniu aktu.

Laikymas:
Snovitrá 20 laikyti reikia kambario temperatūroje, toliau nuo karščio, saulės spindulių ar drėgmės.

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą neutralioje pakuotėje paštomatais, autobusais, paštu. Galimybė pristatyti ES šalyse.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai