Skubiai ir kokybiškai verčiu tekstus iš/į lietuvių/anglų kalbas

Skubiai ir kokybiškai verčiu tekstus iš/į lietuvių/anglų kalbas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2504334
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 879
Skubiai ir kokybiškai verčiu tekstus iš/į lietuvių/anglų kalbas

Skelbimo aprašas

Profesionaliai verčiu bei redaguoju įvairaus pobūdžio tekstus iš anglų kalbos į lietuvių ir atvirkščiai. Vertimų srityje dirbu jau ilgiau nei aštuonerius metus. Verčiu grožinę literatūrą, teisinius, mokslinius, publicistinio pobūdžio bei kitokius tekstus. Su anglų kalba draugauju nuo ankstyvos vaikystės, tad puikiai išmanau ne tik jos gramatiką, bet ir stilių, specifinius posakius, žargoną bei daugybę kitų niuansų. Versdamas stengiuosi ne tik tinkamai perteikti informaciją, bet taip pat ir išlaikyti teksto stilių bei specifiką.

Laisvu laiku nemažai skaitau, domiuosi mokslo naujienomis, psichologija, filosofija, moderniosiomis technologijomis, kalbos naujovėmis, kinu bei kitomis sritimis, o tai puikiai pasitarnauja profesinėje veikloje.

Šiuo metu bendradarbiauju su vertimų biurais ir kelionių agentūromis bei rengiu mokslo populiarinimo tekstus anglų kalba. Be vertimo paslaugų taip pat siūlau filmų bei garso įrašų transkribavimo paslaugas.

Tekstą vertimui atsiųskite elektroniniu paštu ir nurodykite atlikimo terminą. Jį peržiūrėjęs ir įvertinęs nurodysiu kainą, kuri priklausys nuo atlikimo termino bei teksto specifikos.

Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. kreipkitės el. pašto adresu zilvinasgelz@gmail.com arba mob. tel. nr. +37069066593.

Kontaktai

Vardas
Žilvinas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas