Skrajučių platinimas / Skrajučių nešiojimas / Reklaminės spaudos platinimas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Skrajučių platinimas / Skrajučių nešiojimas / Reklaminės spaudos platinimas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5545727

Skelbimo aprašas

Ar žinai, kad skrajutės ir kita reklaminė spauda išlieka viena iš didesnių reklamos projektų smulkiam ir vidutiniam verslui?
Skrajutes daliname miesto centre, prie jūsų biuro/parduotuvės/salono, išnešiojame skrajutes po pašto dėžutes, ar prisegame ant skelbimo lentų. Nuolatinis klientų skaičiaus augimas, patenkinti paslaugomis klientai ir viršyti reklaminės grąžos rezultatai yra mūsų daugiametės reklamos gamybos ir platinimo rezultatas.

Patys spausdiname, maketuojame ir rengiame reklaminę spaudą, dėl to visas paslaugas galime pasiūlyti iš vienų rankų. Spaudos darbus atliekame nuo 1 darbo dienos, priklausomai nuo kiekių ir spaudos tipo, reklamos spausdinimo terminas ir galimybės yra aptariamos individualiai su klientu.

Mes norime, kuo labiau padidinti kliento pardavimus, padidinti reklamuojamos prekės (produkto) ar kompanijos žinomumą miesto gyventojams, svečiams ar kompanijoms, tad pagrindinis mūsų tikslas, kad kliento reklaminė spauda pasiektų kuo didesnę tikslinę auditoriją. Dėl to su klientu sprendžiame kiekvieną kilusį klausimą, iškilusią situaciją.

Pagal susitarimą pateikiame ataskaitas:
Miestas
Rajonas
Gatvė
Namas
Skrajučių kiekis

Skrajučių platinimas į pašto dėžutes
Daugiau nei 172 000 potencialių klientų Vilniaus mieste gali gauti tavo reklaminį pranešimą į savo pašto dėžutę. Atsidarėte grožio saloną, galbūt stomatologijos kabinetą, o gal kavinę ar remonto įmonę ? Tavo rajonas, yra tavo mažoji tikslinė auditorija nuo kurios galite pradėti savo reklamą. Skrajučių platinimo kaina prasideda nuo 1,75 ct už vnt.

Skrajutės / Plakatai ant skelbimų lentų
Skelbimų lentos vis dar populiarios prie daugiabučių namų ar prie jų laiptinių durų. Pagal kliento pageidavimą ir biudžeta reklaminę spaudą prisegame su smeigėmis arba prišaudome. Spaudos platinimo kaina nuo 11 ct už vnt.

Skrajučių / Reklamos platinimas mieste
Merginos arba vaikinai, platina skrajutes ar kitą reklaminę spaudą miesto centre, prekybos centruose, arba prie jūsų verslo būstinės. Galime platinti tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais. Kaina už paslaugas galime skaičiuoti dviem būdais valandiniu sutartu tarifu arba už išdalintą skrajučių kiekį.

Sąskaitų, katalogų, įpatingų pasiūlymų platinimas nurodytais adresais
Reklaminės spaudos / sąskaitų platinimas nurodytais tiksliais adresais. Turite paslaugas kurias tiekiate tik tam tikrams namams rajone ? Tuomet mes esame Jūsų paslaugoms.

Dėl paslaugų su mumis galite susisiekti el. paštu skrajuciureklama@gmail.com
www.skrajutes.gixstudio.eu/

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.