Sklypas: Vilniaus r., Sudervės k. 400.0

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sklypas: Vilniaus r., Sudervės k. 400.0

24 617 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6093754

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Sudervės k.
Plotas (a.)
400.00

Skelbimo aprašas

Parduodamas 4 ha žemės sklypas 4 km už Sudervės Padvariškių km. Privažiavimas nuo asfaltuoto kelio – apie 1 km geru žvyrkeliu ir 200 m lauko keliuku. Sklypo reljefas nelygus – yra kalniukų, kur galima statytis, yra ir žemesnių vietų tvenkiniams iškąsti. Sklypas puikiai tinka vienai ar keletui sodybų įkūrti.
Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų.

Ir dar apie gyvenimą sodyboje:
Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę, todėl net karaliui, apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus, visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų.
Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba.
Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi, reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta, o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute.
Žmogus supranta, kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai, krūmai ir uogos neišnyks, o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai, jei žmogus nemanys kitaip.
Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais , kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės.
Oras prisotintas jų , jos gyvos, įsiskverbia į žmogų, ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija")

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.