Sklypas: Vilniaus r., Rukainių k. 220.0

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sklypas: Vilniaus r., Rukainių k. 220.0

13 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6160237

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Rukainių k.
Plotas (a.)
220.00

Skelbimo aprašas

Parduodamas 2.2 ha žemės sklypas Rukainiu sen. Svyronių vs. Sklype galima statytis su ūkininko pažymejiu.
Labai graži vieta : sklypas yra ant kalvos , už 300 m. yra Kulių tvenkinis. Šalia yra naujos statybos namai. Pats sklypas yra prižiuretas – du kartus i metus šenaujamas. Prvažiavimas asfaltuotu keliu. Geras susiesikimas su Vilniu kaip nuosavu taip ir visuomeniniu transportu, iki tarpmiestiniu autobusu stoteles – 100 m.
Iki Vilniaus m. centro 25 km.
Sklypui yra atlikti kadastriniai matavimai.

Ir dar apie gyvenimą sodyboje:
Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę, todėl net karaliui, apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus, visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų.
Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba.
Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi, reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta, o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute.
Žmogus supranta, kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai, krūmai ir uogos neišnyks, o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai, jei žmogus nemanys kitaip.
Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais , kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės.
Oras prisotintas jų , jos gyvos, įsiskverbia į žmogų, ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija")

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai