Sklypas: Vilniaus r., Karvio k. 80.0

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sklypas: Vilniaus r., Karvio k. 80.0

68 800 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6170639

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Karvio k.
Plotas (a.)
80.00

Skelbimo aprašas

Parduodami du 80 ir 90 arų žemės sklypai, besiribojantys su ežeru Karvys. Privažiavimas nuo asfaltuoto kelio - 800 m. geru žvyrkeliu. Įvažiavimas į sklypų teritoriją yra užtvertas. Geras susisiekimas su Vilniaus miestu - 15 min. kelio nuosavu transportu.

Parduodamų sklypų trumpas aprašymas:
80 arų sklypui priklauso 43 m. smėlėtos pakrantės. Yra 10 arų miškelis. Gretimame sklype pastatytas naujas namas. Iki elektros prisijungimo taško - 50 m. Šio sklypo pardavimo kaina - 68800 eurų .
90 arų sklypas parduodamas kartu su 7 arų miško ūkio paskirties sklypu , kuriam priklauso 48 m. ežero Karvys pakrantės. Dalis pakrantės yra sutvarkyta , yra suderintas kaimo plėtros projektas. Šiu sklypų (bendras plotas 0,97 ha ) pardavimo kaina 77600 eurų .
Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų.

Ir dar apie gyvenimą sodyboje:
Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę, todėl net karaliui, apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus, visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų.
Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba.
Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi, reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta, o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute.
Žmogus supranta, kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai, krūmai ir uogos neišnyks, o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai, jei žmogus nemanys kitaip.
Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais , kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės.
Oras prisotintas jų , jos gyvos, įsiskverbia į žmogų, ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija")

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.