Sklypas: Vilniaus r., Karvio k. 750.0

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sklypas: Vilniaus r., Karvio k. 750.0

22 880 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6170637

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Karvio k.
Plotas (a.)
750.00

Skelbimo aprašas

Parduodamas 7,5 ha žemės sklypas Maišiagalos sen. Giedraitiskių k. netoli ežero Karvys (1800 m). Sklype yra gražių kalniukų, tinkamų namų statyboms, yra žemesnių vietų kur galima iškąsti tvenkinius. Sklypas yra kaimo pakraštyje, prie gero, žiemą valomo žvyrkelio. Už 100 m. nuo sklypo yra tranzitinės elektros linijos įvadas. Iki asfaltuoto kelio Maišiagala-Nemenčinė - 900 m. Prie sklypo galima privažiuoti per Ukmergės pl. arba per seną Molėtų pl. Iki Vilniaus m. centro 30 km.
Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų.

Ir dar apie gyvenimą sodyboje:
Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę, todėl net karaliui, apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus, visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų.
Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba.
Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi, reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta, o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute.
Žmogus supranta, kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai, krūmai ir uogos neišnyks, o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai, jei žmogus nemanys kitaip.
Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais , kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės.
Oras prisotintas jų , jos gyvos, įsiskverbia į žmogų, ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija")

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai