Sklypas: Molėtų r., Ščiurio k. 230.0

Sklypas: Molėtų r., Ščiurio k. 230.0

8 950 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 34
Sklypas: Molėtų r., Ščiurio k. 230.0
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Apie

Savivaldybė
Molėtų r. sav.
Gyvenvietė
Ščiurio k.
Plotas (a.)
230.00

Skelbimo aprašas

Parduodamas sklypas 2,3 ha Molėtų rajone Ščiūrio kaime sklypas yra tarp Molėtų 30 km. ir Ukmergės 35 km. netoli Balninkų miestelio važiuojant nuo Želvos dešinėje pusėje, šiek tiek pasukus keliuku. Aplink yra įkurta nemažai sodybų, iki Makio ežero apie 300 m. tačiau daugelio sodybų savininkai yra išsikasę nuosavus tvenkinius. Tačiau visada galėsite džiaugtis netoliese esančiu švarų, nesunkiai pasiekiamus, vaizdingose apylinkėse tyvuliuojančiu Makio (vietos žmonės vadina Makiais) ežeru. Makio ežeras vilioja ne tik švariu vandeniu, sutvarkytu paplūdimiu, bet ir vaizdingomis pakrantėmis, jaukiais pušynais, žemuogių pievelėmis.
Makys (arba Makiai) – ežeras rytų Lietuvoje, Molėtų rajone, apie 4 km į pietryčius nuo Balninkų. Ežeras nusidriekęs iš pietvakarių į rytus per 4 km, plotis iki 1,1 km. Giliausia ežero vieta (17,8 m) yra šiaurės rytinėje, plačiausioje dalyje. Kranto linija, kurios ilgis 12 km, labai vingiuota. Būdingi aukšti, vietomis supelkėję krantai. Pietvakarinio Makio galo krantai apaugę miškais, bet daugiausia krantai padengti smėliu. Į Makį suteka 2 upeliai, rytuose išteka Siesarties intakas Makia (Šventosios baseinas).
Ežere gyvena 11 rūšių žuvys: raudės, kuojos, lydekos, ešeriai, lynai, plakiai, karšiai, karosai, šamai, seliavos, aukšlės[1].
Prie Makio įsikūrę kaimai: Antanuvka, Ščiurys, Antamakiai, Aparai, Baruvka, Magulė, Makiūgaliai.

Sklypo plotas – 2,3 ha
KOMUNIKACIJOS
Elektra (šalia sklypo)
ATSTUMAI IR PRIVAŽIAVIMAS
Ukmergė 35km;
Molėtai 30 km;
Vilnius 77 km;

Šis sklypas laukia savo naujų šeimininkų, kurie trokšta pabėgti nuo miesto triukšmo, poilsiauti gražioje gamtoje. Tai šauni vieta jūsų jaukiam poilsiui ir nuolatiniam gyvenimui!

Kontaktai

Vardas
Gintaras Jankauskas
Miestas
Visi miestai
El. paštas