Sklypas: Molėtų r., Dūdanosių k. 1086.0

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sklypas: Molėtų r., Dūdanosių k. 1086.0

130 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6115494

Apie

Savivaldybė
Molėtų r. sav.
Gyvenvietė
Dūdanosių k.
Plotas (a.)
1086.00

Skelbimo aprašas

Parduodamas 1,086 ha sklypas Molėtų raj. Inturkės sen. Dudanosiu km. ant didelio Galuonų ežero kranto su 112 m. ežero pakrantę, kitame sklypo gale yra iškastas apie 6a tvenkinys . Ežero vanduo skaidrus ir švarus, ežeras žuvingas, puikiai tinkantis žvejybai , pakrantė tvarkinga, tolygiai gilėjanti ir patogi maudymuisi. Lengvas ir patogus privažiavimas, apie 67km nuo Vilniaus. Sklype auga brandus lapuočių ir spygliuočių medžiai, teritorija ribojasi su mišku.
Komunikacijos: Vanduo - vandentiekis iš šulinio, nuotėkos – vietinės, šildymas - autentiška senovinė krosnis, šiltas vanduo - elektrinis boileris, elektra – trifazė.
Gyvenamasis rastinis namas: Bendras plotas – 104 kv.m. Lauko sienos – rąstinės, pamatai – betoniniai, sienų apdaila - iš lauko medžio dailylentės, viduje-tapetai, grindys – medinės lentos kambariuose ir plytelės virtuvės ir WC patalpose, langai –plastikiniai.
Pirmame aukšte yra trys kambariai, erdvus holas ir virtuvė ir sanitarinis mazgas. Namo palėpė neįrengta, esant poreikiui galima įsirengti 2 erdvius kambarius.
Kieme auga šimtametis ąžuolas kurio paunksmėję visada malonu atsipūsti, už kelių kilometrų (kitoje ežero pusėje) yra Inturkės miestelis.
Galuonai – ežeras rytų Lietuvoje, Molėtų rajone, apie 3 km į vakarus nuo Inturkės. Ilgis šiaures rytų-pietvakarių kryptimi 6,4 km, plotis iki 2 km. Giliausia vieta yra pietuose, kur gylis siekia 17,6 m. Kranto linija vingiuota. Jos ilgis 20,3 km. Rytuose yra ilga, siaura įlanka, vadinama Geluono ežeru. Krantai daugiausia žemi, pelkėti, šiaurėje apaugę mišku. Yra 5 salos, kurių bendras plotas yra 4 ha. Galuonai rytuose esančiu sąsiauriu, vadinamu Vašuoko ežeru, jungiasi su Išnarų ežeru. Suteka 3 upeliai. Leidžiama plaukioti motoriniu vandens transportu. Ežero plotas 5,865 km2, viditinis gylis 5,5 m, didžiausiais gylis 17 m, kranto ilgis apie 20,3 km.
Tai sodyba, žmogui vertinančiam ramybe , gamtos harmoniją ir norinčiam pabėgti nuo miesto šurmulio.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.