Sklypas Leliuose su komunikacijomis ir statybos leidimu B energetinio naudingumo

Sklypas Leliuose su komunikacijomis ir statybos leidimu B energetinio naudingumo

15 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5101286
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 272
Sklypas Leliuose su komunikacijomis ir statybos leidimu B energetinio naudingumo
Daugiau nuotraukų (5)

Apie

Savivaldybė
Klaipėdos r. sav.
Gyvenvietė
Lelių k.
Gatvė
Tolminkiemio g.
Plotas (a.)
9.30
Sklypo paskirtis
Namų valda

Ypatybės

Vanduo
Elektra
Kraštinis sklypas
Greta miško
Geodeziniai matavimai
Geras privažiavimas
Be pastatų
Gyvenvietėje

Skelbimo aprašas

Sklypai suformuoti atskirai su uždara teritorija ketui namų valdos sklypai, kuriuose jau statomi vieno aukšto gyvenamieji pastatai, atskirais buitinių nuotėkų tinklais kiekvienam sklypui, kad būtų nepriklausomi nuo kitų kaimynų. Šalia sklypų melioracijos ringtuvas lietaus vandens nuvedimui. Vienas vandens gręžinys keturiems sklypams yra įrengtas. Tai yra uždaras mini kvartas-liukas. Nuo Klaipėdos apie 4km. Kelio darbai jau baigti. Elektra, gręžinys yra. Gretimybėse esami gyvenamieji namai.
Sklypo plotas 1skl-9,3a. Atlikti sklypų kadastriniai matavimai.
SKLYPE SUPROJEKTUOTAS IR GAUTAS STATYBOS LEIDIMAS VIENO AUKŠTO GYVENAMAJAM NAMUI B ENERGETINĖS NAUDINGUMO KLASĖS.
Pirkėjams prieš perkant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kitus detaliuosius planus, ypatingai didelius kvartalus,. juose būna pastatytos buitinių ir lietaus nuotekų siurblinės (jei blogai sumontuotos dirba nuolatos) kurios nuolat vartoja elektros energiją, bei apmoka visi sklypų savininkai kiekvieną mėnesį.
Detalieji planai būna suformuoti su siauromis gatvėmis, privažiavimu, nepalikta vietos įrengti gatvės apšvietimą, bei dar ir klojami inžineriniai tinklai po važiojamąja dalimi (o jei sugestu), dažnai pasitaiko kai sklypo plote yra ir privažiavimo kelias įformintas servituto teise kitiems asmenims eiti, važiuoti, kloti, aptarnauti inžinerines komunikacijas.
Visa tai nenuvertinkite nes ateitį visą laiką reiks mokėti gyvenate ar ne, bei sugedus remontuoti aptarnauti savomis lėšomis kurias reikės surinkti iš didelio kvartalo savininkų.

Kontaktai

Vardas
Vitalis
Telefonas
Miestas
Klaipėdos r.
El. paštas