Sklypas Leliuose su komunikacijomis

Sklypas Leliuose su komunikacijomis

13 032,9 €
ID: 5101286
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 266
 Sklypas Leliuose su komunikacijomis
Daugiau nuotraukų (5)

Apie

Savivaldybė
Klaipėdos r. sav.
Gyvenvietė
Lelių k.
Plotas (a.)
9.30
Sklypo paskirtis
Namų valda

Ypatybės

Vanduo
Elektra
Kraštinis sklypas
Geodeziniai matavimai
Geras privažiavimas
Be pastatų
Gyvenvietėje

Skelbimo aprašas

Sklypai suformuoti atskirai su uždara teritorija ketui namų valdos sklypai, atskirais buitinių nuotėkų tinklais kiekvienam sklypui, kad būtų nepriklausomi nuo kitų kaimynų. Šalia sklypų melioracijos ringtuvas lietaus vandens nuvedimui. Vienas vandens gręžinys keturiems sklypams yra įrengtas. Tai yra uždaras mini kvartas-liukas. Nuo Klaipėdos apie 4km. Kelio darbai jau baigti. Elektra, gręžinys yra. statomas gretimame sklype gyvenamasis namas. Gretimybėse esami gyvenamieji namai.
Sklypo plotas 1skl-9,25a. Atlikti sklypų kadastriniai matavimai.
Pirkėjams prieš perkant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kitus detaliuosius planus, ypatingai didelius kvartalus,. juose būna pastatytos buitinių ir lietaus nuotekų siurblinės (jei blogai sumontuotos dirba nuolatos) kurios nuolat vartoja elektros energiją, bei apmoka visi sklypų savininkai kiekvieną mėnesį.
Detalieji planai būna suformuoti su siauromis gatvėmis, privažiavimu, nepalikta vietos įrengti gatvės apšvietimą, bei dar ir klojami inžineriniai tinklai po važiojamąja dalimi (o jei sugestu), dažnai pasitaiko kai sklypo plote yra ir privažiavimo kelias įformintas servituto teise kitiems asmenims eiti, važiuoti, kloti, aptarnauti inžinerines komunikacijas.
Visa tai nenuvertinkite nes ateitį visą laiką reiks mokėti gyvenate ar ne, bei sugedus remontuoti aptarnauti savomis lėšomis kurias reikės surinkti iš didelio kvartalo savininkų.

Kontaktai

Vardas
Vitalis
Telefonas
Miestas
Klaipėdos r.
El. paštas