SIŪLOME UŽSIDIRBTI NUOTOLINIU BŪDU (Greiti pinigų išmokėjimai)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

SIŪLOME UŽSIDIRBTI NUOTOLINIU BŪDU (Greiti pinigų išmokėjimai)

Sutartinė
ID: 7768907
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3653

Skelbimo aprašas

YPATINGAS PASIŪLYMAS ŽMONĖMS!

Žaibišku greičiu išpopuliarėjęs naujas internetinis Kauniečio uždarbio metodas. Stabilus pelnas nuo €40 ir daugiau per dieną garantuotas! Pinigų išmokėjimas per 1-3 darbo dienas tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Kaip ir ką daryti jums padės sužinoti – Video instrukcijos, kurios yra lietuvių kalba. Jau išbandžiusiųjų žmonių atsiliepimai ir rezultatai visa tai rasti galite svetainėje. O šiuo metu naujiems žmonėms pirmam bandymui(žaidimui) nesėkmės atveju suteikiama pinigų grąžinimo garantija.

Šio metodo pagalba jūs galite užsidirbti nuo 40€ ir daugiau per dieną. O per mėnesį laiko galite pasiekti ir daugiau negu 1,200€. Viskas jau priklausys nuo jūsų pačių ryžto ir noro užsidirbti. Minimali pirma investicija, už kurią jūs turite įsigyti bent jau PIRMĄJĮ loterijos žaidimą (ir bent jau 2-3 bilietus į vieną žaidimą mažiausiai) yra nuo 7-12€

Tai labai paprasta ir nesudėtinga. Sužinokite jau dabar kaip tai padaryti ir prisidėkite papildomų pajamų prie savo atlyginimo arba tiesiog padarykite jį savo pagrindiniu pajamų šaltiniu ir daugiau nebesukite galvos dėl pinigų. Darbas nereikalaujantis jokios didžiulės patirties. Taip uždirbinėti gali asmenys nuo 18 metų ir vyresnio amžiaus žmonės. Būtinai peržiūrėkite instruktažinį video, kuriame aiškiai parodyta ir paaiškinta ką tiksliai daryti ir nuo ko pradėti ir visa tai kaip jau minėjome yra pilnai lietuvių kalba.


Ko jums reikės norint pradėti uždirbinėti?

- Noro užsidirbti, didinti savo pajamas kiekvieną savaitę ir mėnesį.
- Interneto, kompiuterio, išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio (Rekomenduojama ir patogiausia ir greičiausia pirmą kartą viską daryti kompiuteriu)
- Turėti pradžiai bent jau nuo 7-12€ pirmam loterijos žaidimui įsigyti (Pirkti mažiausiai reikia 2 arba 3 loterijos bilietus į vieną žaidimą)
- Peržiūrėti video instrukciją lietuvių kalba: https://laimingi-bilietai.info/#pradeti_uzdirbineti (Kur parodyta ir paaiškinama ką ir kaip daryti)
- Minimaliai suprasti anglų kalbą, kad galėtumėte užregistruoti pas oficialų bilietų platintoją ir įsigyti bilietus (video instrukcijoje rodoma ką tiksliai daryti)
- Turėti 18 metų ir banko sąskaitą nesvarbu ar tai lietuviška sąskaita ar ne. Svarbu turėti VISA arba MASTER CARD korteles.

Už bilietus apmokėsite visiškai saugiai ir legaliai, bilietus perkate vienoje didžiausioje pasaulyje loterijos bilietų platintojo bendrovėje. Todėl galite būti visiškai ramūs.

DĖMESIO GEROS NAUJIENOS! Šiuo metu naujiems žmonėms, kurie bilietus perkasi pirmą kartą ir jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais jau pirmame sudalyvautame savo loterijos žaidime - grąžinsime Jums pinigus už pirmus 2-3 įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs visiškai nieko neprarasite tiesiog pabandydami sudalyvauti pirmą kartą loterijos žaidime!

Tarkim: jeigu jūs nusprendėte įsigyti pirmuosius 2 arba 3 loterijos bilietus į vieną loterijos žaidimą ir viską darote tiksliai kaip nurodyta video instrukcijoje, nusiperkate 2-3 bilietus už kuriuos sumokate nuo 7-12€ ir kai žaidimas baigiasi ir jeigu nutinka taip, kad nesėkmingi visi 2-3 loterijos bilietai ir nieko nelaimite - galite kreiptis nurodytais kontaktais. Atsiųsdami visus reikiamus įrodymus, galite susigrąžinti savo pirmąją išleistą sumą už PIRMĄJĮ nesėkmingą žaidimą ir jeigu viskas atitiks grąžinimo sąlygas. Tai galioja tik naujiems ir pirmą kartą perkantiems žmonėms ir tik už pirmą nesėkmingą žaidimą.


Daugiau dėl grąžinimo ir visų sąlygų sužinoti galite: https://laimingi-bilietai.info/#pinigu_grazinimas

Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių: [email protected]

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dažniausiai užduodami klausimai: KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRĄŽINSITE PINIGUS UŽ PIRMUS 2-3 ĮSIGYTUS LOTERIJOS BILIETUS (UŽ PIRMĄ NESĖKMINGĄ LOTERIJOS ŽAIDIMĄ), JEIGU PIRMĄ KARTĄ PERKANT JIE BUS VISI NESĖKMINGI IR NIEKO NELAIMĖSIU? TAIP PAT KODĖL JUMS VERTA DALINTIS TOKIA INFORMACIJA SU ŽMONĖMIS IR KOKIA JUMS IŠ TO NAUDA? - TAI PAMĖGINSIME KUO TRUMPIAU IR AIŠKIAU ATSAKYTI, KAD BŪTŲ JUMS AIŠKIAU:

Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-25 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau jie laimi, tuo labiau mes galime analizuoti ir tobulinti savo analizatorių. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po tam tikrą procentą iš loterijos bendrovės partnerio, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.

* Principas paprastas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes. Kuo daugiau ir dažniau žmonės laimi, tuo daugiau iš procento gaunasi papildomai užsidirbti ir mums. Todėl mus kaip ir jūs domina TIK LAIMĖJIMAI. Todėl abiem pusėms yra nauda iš to.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dėl grąžinimo ir visų sąlygų daugiau sužinoti galite:
https://laimingi-bilietai.info/#pinigu_grazinimas

Jeigu iškiltų kokių klausimų arba kažkas nesigautų kreipkitės nurodytais kontaktais:
https://laimingi-bilietai.info/#contacts
https://facebook.com/LaimingiBilietaiOficialus

Jau išbandžiusiųjų žmonių pasidalinti atsiliepimai ir rezultatai:
https://laimingi-bilietai.info/#atsiliepimai

Facebook'e žmonių pasidalintus atsiliepimus ir rezultatus rasite:
https://facebook.com/LaimingiBilietaiOficialus/posts/180718387769776

Dar daugiau video atsiliepimų atsiųstu jau išbandžiusiųjų žmonių:
https://facebook.com/LaimingiBilietaiOficialus/videos

Nuo ko pradėti ir ką daryti (Video instrukcija lietuvių kalba):
https://laimingi-bilietai.info/#pradeti_uzdirbineti


** Primename, svetaine šiuo metu visi dar gali naudotis nemokamai. Kai svetainė kartu su analizatoriumi taps apmokestinami, už naudojimąsi šia sistema Jūs tūrėsite mokėti abonentinį mokestį. Šie pinigai bus naudojami sistemos palaikymui ir apsaugai. Abonentinio mokesčio dydis bus lygus Jūsų 2-3 lošimų uždarbiui. Už šią sumą Jūs gausite tai, kas tikrai bus panašu į mažą stebuklą. O tuo jūs galite įsitikinti jau dabar išbandę tai pirmą kartą ir sudalyvavę pirmame žaidime visiškai nemokamai (Su pinigų grąžinimo garantija, jeigu tas pirmas jūsų žaidimas būtų nesėkmingas!)

O dar daugiau visko rasite ir pradėti uždirbinėti galėsite užsukę:

WWW.UZDARBIS.LAIMINGI-BILIETAI.INFO
WWW.UZDARBIS.LAIMINGI-BILIETAI.INFO
WWW.UZDARBIS.LAIMINGI-BILIETAI.INFO

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai