Silvitrā - Sildenafil + Vardenafil

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Silvitrā - Sildenafil + Vardenafil

Sutartinė
ID: 7785205
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 16

Skelbimo aprašas

Silvitrā - tai veikliųjų medžiagų kombo preparatas erekcijai, kurio sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos, įtakojančios erekciją. Tai 100mg sildenafil (geriau žinomas kaip viāgra ir 20 mg vardenafil (žinomas kaip lēvitra).

Vardenafil skirtas erekcijos sutrikimams gydyti ir potencijai gerinti. Jo poveikis pasireiškia seksualinės stimuliacijos metu, kuomet vardenafil pradeda veikti padidindamas kraujotaką varpos srityje ir praplečia varpos kraujagysles. Vardenafil taip pat gali turėti įtakos sėklos užlaikymui, dėl ko lytinis aktas gali tapti ilgesnis. Rekomenduojama vardenafil paros norma yra 20mg.

Sildenafil taip pat naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją ir suteikti erekciją seksualinės stimuliacijos metu. Sildenafil padidina kraujo pritekėjimą į varpą ir leidžia pasiekti tvirtą ilgalaikę erekciją. Ši veiklioji medžiaga bene labiausiai paplitusi gydant erekcijos sutrikimus ir plačiai naudojama visame pasaulyje. Sildenafil rekomenduojama paros norma yra 100mg (prilygsta 20mg vardenafil).

Silvitrā savo sudėtyje turėdama tiek vardenafil tiek ir sildenafil gali padėti išspręsti bet kokią erekcijos problemą ir suteikti ilgalaikį, nenutrūkstamą erekcijos poveikį ! Preparatas suveikia po valandos nuo jo išgėrimo ir veikia iki 15valandų !

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ES! Pristatymas neutralioje pakuotėje. Telefonas susisiekimui bei Viber ir Whatsapp +37063727394. El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai