Silvitrā 120 (viāgra + lēvitra) !!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Silvitrā 120 (viāgra + lēvitra) !!

Sutartinė
ID: 7772537
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 49

Skelbimo aprašas

Silvitrā 120 tai tikra bomba vyrų potencijai, į kurios sudėtį įeina du itin veiksmingi komponentai, skirti gerinti vyrų potenciją, tai sildenafil (geriau žinomas kaip viāgra) ir vardenafil (žinomas kaip lēvitra).

Silvitrā 120 gali padėti išspręsti bet kokią erekcijos problemą. Vienoje tabletėje yra 100mg sildenafil ir 20mg vardenafil veikliųjų medžiagų. Pakuotėje yra 10 vnt.

Sildenafil yra sukurtas vyrams sustiprinti potenciją ar gydyti erekcijos disfunkciją. Šis preparatas veikia padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia erekciją ir padeda mėgautis lytiniu aktu.

Vardenafil taip pat skirtas suaugusių vyrų erekcijos sutrikimams gydyti. Vardenafil veikia atpalaiduodamas varpoje esančias kraujagysles ir padidindamas kraujo srautą varpos srityje. Vardenafil taip pat gali padėti atitolinti ejakuliaciją ir taip prailginti lytinio akto trukmę.

Silvitrā 120 padidins jūsų libido, padės įveikti erekcijos problemas, padidins ejakuliato tūrį ir leis būti gerokai pajėgesniems lovoje.
Silvitrā savo sudėtyje turėdama tiek vardenafil tiek ir sildenafil, gali padėti išspręsti bet kokią erekcijos problemą ir suteikti ilgalaikį, nenutrūkstama erekcijos poveikį ! Preparatas suveikia po valandos nuo jo išgėrimo ir veikia iki 12 valandų;


Pristatymas visoje Lietuvoje ir ES! Pristatymas neutralioje pakuotėje. Telefonas susisiekimui bei Viber ir Whatsapp +37063727394. El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai