šiltnamiai sezono išpardavimas

šiltnamiai sezono išpardavimas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6140785
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 59
šiltnamiai sezono išpardavimas
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

www.siltnamiukas.lt
860840690
Šiltnamis AGRO PLIUS yra ne tik vienas paprasčiausių ir greičiausiai surenkamų šiltnamių, bet ir labiausiai atsparus vėjui, sniegui. Jis labiausiai patiks, praktiškiems žmonėms. Šiltnamio surinkimui nereikia, nei mažiausių įgūdžių, jį pristatysime beveik jau surinktą.
Šiltnamis yra lengvos konstrukcijos, todėl nesunkiai pritaikysit jums patogioje vietoje. Šiltnamio dydis yra labai patogus auginti daržoves ir kitus augalus. Šiltnamis apsaugo augalus nuo perkaitimo polikarbonato lakštų konstrukcija ,laužo, saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai sukurti pavėsį, kuris būtinas vasaros saulėkaitoje.
Populiariausių ir tvirčiauių šiltnamių top 3
AGRO PLIUS
AGRO TITAN
AGRO KOMPAKT
Aprašymas:
Visi šiltnamiai "AGRO "sukurti, kaip ekonomiškas ir už prieinamą kainą kiekvienam sodininkui.Patogus ir praktiškas šiltnamis . “AGRO “šiltnamiai renkasi žmonės, kuriems svarbi kokybė ir geras užaugintas derlius. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Tvirtinamas specialiais T formos keturkampiais vamzdžiais į gruntą,todėl nereikalingas pamatas.Šiltnamis ilginasi kas 2 metrus 4,6,8,10 ir....
Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiams naudojami aukštos kokybės, plieniniai, cinkuoti ,kvadratiniai vamzdžiai ( 20×20 mm) arba (20x40mm) atstumas tarp arku 67cm . Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirti.Šiltnamis skiriasi nuo kitų yra tvirtesni ir lengviau surenkami. Šiltnamio surinkimui, nereikia nei specialių įgūdžiu, nei daug laiko .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!)
Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas.
Matmenys:
3X4(12.kv) 2,10 aukštis dengiamas 4mm polikarbonato danga kaina
3X6(18.kv) 2,10 aukštis dengiamas 4mm polikarbonato danga kaina
3X8(24.kv) 2,10 aukštis dengiamas 4mm polikarbonato danga kaina
3X10(30.kv) 2,10 aukštis dengiamas 4mm polikarbonato danga kaina
3X12(36.kv) 2,10 aukštis dengiamas 4mm polikarbonato danga kaina

Kontaktai

Vardas
silnamiai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas