ŠILTINIMAS KLAIPĖDOJE IR KLAIPĖDOS RAJONE

ŠILTINIMAS KLAIPĖDOJE IR KLAIPĖDOS RAJONE

Sutartinė
ID: 8067178
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
ŠILTINIMAS KLAIPĖDOJE IR KLAIPĖDOS RAJONE
Daugiau
Daugiau nuotraukų (11)

Skelbimo aprašas

Šiltiname visomis purškiamomis vatomis ir šiltinimo putomis Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.
Šiltiname akmens ir stiklo vata, ekovata bei medžio plaušo vata. Žinomų gamintojų, kaip Paroc, Rockwool, Knauf, Isover, Steico šiltinimo vatos puikiai tiks siekiantiems A+, A++ energinio naudingumo klasės.
Purškiamomis vatomis galima padengti įvairius paviršius vientisu sluoksniu, nelieka jokių atraižų, likučių. Šiltiname stogus, perdangas, sienas, oro tarpus.

Stogų, perdangų ar sienų šiltinimui atliekame paruošiamuosius darbus, kaip plėvelių ir tąšelių montavimo darbus. Savo montavimo ir šiltinimo darbus patikriname su sandarumo įranga.

Šiltiname poliuretano putomis Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Atvirų ir uždarų porų poliuretano putos tinka gyvenamųjų, ūkinių, pramoninių, administracinių ir komercinių pastatų šiltinimui. Tinka šiltinti lauko ir vidaus sienas, pertvaras, lubas, pastoges ir kt. Taip pat puikus pasirinkimas oro tarpo šiltinimui. Poliuretano putos yra vienalytė medžiaga, neturinti jokių sujungimų. Tiek atvirų porų, tiek uždarų porų poliuretano putos užpildo net mažiausius plyšius nepalikdamos tarpo tarp šiltinamojo paviršiaus ir šiltinamosios medžiagos, todėl konstrukcija izoliuojama pilnai.

Oro tarpo šiltinimas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone termoputomis ir injektuojamo poliuretano putomis. ORO TARPO ŠILTINIMAS KOKYBIŠKOMIS SERTIFIKUOTOMIS TERMOPUTOMIS. Izoliacinės injektuojamos šiltinimo putos tiesiogiai tiekiamos iš Vokietijos gamintojų.
VALOME IŠ TARPŲ KERAMZITĄ IR ŠLAKĄ.
Oro tarpus apšiltinti yra būtina, nes palikus tuščią oro tarpą šiltinimas nebus efektyvus. Užpildžius namo oro tarpą termoputa, tokia oro cirkuliacija sustabdoma, todėl namuose šiluma išsilaiko ilgam.

Daugiau rasite: https://www.termas.lt

Skambinkite +37061633633

Kontaktai

Vardas
Romas
Telefonas
Miestas
Klaipėdos r.
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai