ŠILDANTIS DIRŽAS NUO NUGAROS SKAUSMO SU TURMALINU

ŠILDANTIS DIRŽAS NUO NUGAROS SKAUSMO SU TURMALINU

17 €
ID: 7937462
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 10
ŠILDANTIS DIRŽAS NUO NUGAROS SKAUSMO SU TURMALINU
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Savaime šylantis magnetinis diržas juosmeniui su turmalinu nuo skausmo 17 Eur + siuntimas (Tiande toks diržas kainuoja 75 Eur).
Dydis L (apimčiai 87-96 cm). Ištempto ilgis 109 cm
Dydis XL (apimčiai 97-113 cm). Ištempto ilgis 113 cm - LIKO PASKUTINIS.
PERKANTIEMS 2 DIRŽUS - DOVANA DIRŽAS SU TURMALINU ANT KAKLO/SPRANDO!
Siuntimas LP Express 1,85 Eur, paštu 1,80 Eur, Omniva 2,15 Eur, DPD 1,85 Eur
-
Aprašymas. MAGNETINIS TURMALINO DIRŽAS JUOSMENIUI:
Magnetinis juosmens diržas su turmalinu gerina energijos cirkuliaciją, bei kraujo ir limfos apytaką. Jis padidiną deguonies kiekį kraujyje ir suaktyvina ląstelių energetiką.

Magnetinis juosmens diržas su turmalinu pagamintas magnetų ir turmalino kristalų pagrindu. Ši medžiaga sukurta vadovaujantis „skystojo turmalino“ technologija, gamybos procese, įaudžiant turmalino mikrokristalus.

INSTRUKCIJA:
Magnetinių juosmens diržų su turmalinu veikimas paremtas cheminėmis ir fizikinėmis „saulės akmens“ mineralo – turmalino, savybėmis. „Saulės akmuo“ yra tuo unikalus, kad liesdamasis su oda turmalinas įkaista ir pradeda veikti: išsiskiria jame sukoncentruoti infraraudonieji (šilumos) spinduliai, neigiami jonai, magnetinis laukas. Tada žmogus pradeda jausti malonią šilumą. Suaktyvėja biologiškai svarbūs taškai. Ko pasekoje, reflektoriškai ima gerėti visų vidaus organų aprūpinimas krauju. Iš organizmo „išvalomi“ visi meridianai, kanalai ir kraujas. Tada gyvybinė energija ima cirkuliuoti netrukdoma. Be to, dar pagerėja medžiagų apykaita audiniuose ir ląstelėse. Iš vidaus organų pašalinamas sąstingis, taip pat susikaupę toksinai ir gyvybinės veiklos produktai – šlakai. Pagerėja bendras organizmo ląstelių aprūpinimas deguonimi.

Gaminant magnetinius juosmens diržus su turmalinu yra pasitelkiamos pačios naujausios technologijos ir nekenksmingos gamtinės medžiagos.

Veikiant keletui naudingų komponentų vienu metu, pagerėja organizmo bendroji būklė. Be to, tokia būklė tęsis ne tik tol, kol būsite su šiuo diržu, bet ir dar ilgai po to. Magnetinis juosmens diržas su turmalinu užsegamas lipnia juosta todėl jo dydį galima reguliuoti.

Skalbimo instrukcija: Magnetinį juosmens diržą su turmalinu galima plauti su švelniomis skalbimo priemonėmis ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių pagal Celsijų temperatūros vandenyje. Necentrifuguoti, nebalinti, nelyginti lygintuvu.

Kontaktai

Vardas
Prekės
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai