Sildálist - Tikra bomba potencijai !

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Sildálist - Tikra bomba potencijai !

Sutartinė
ID: 7919205
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 15

Skelbimo aprašas

Sildálist 120 - dviguvo veikimo preparatas erekecijos disfunkcijai gydyti ar potencijai sustiprinti. Šis preparatas yra tikra bomba, padėsianti išspręsti bet kokias su erekcija susijusias problemas ir suteiksianti itin stiprią erekciją kur kas ilgesniam laikui!!

Šio preparato dvigubas veikimas atsiranda iš dviejų sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų Tádalafil (Ciális) ir Sildènafil (Viágra). Būtent šių veikliųjų medžiagų kombinacija suteiks patį geriausią efektą lytiniam pajėgumui pagerinti!

Tádalafil yra priskiriamas vaistų, vadinamų FDE5 inhibitoriais, grupei. FDE5 inhibitoriai, yra pirmaeiliai vaistai, kuriais gydomas erekcijos funkcijos sutrikimas.
Tádalafil veikia atpalaiduodamas varpos kraujagyslių lygiuosius raumenis, ko pasekoje gerokai didesnis kraujo srautas nukreipiamas į varpą bei taip garantuojama standi ir ilgalaikė erekcija lytinio akto metu.

Sildálist 120 pakuotėje yra 6 tabletės. Tabletę galima gerti visą arba dalinti per pusę ar į tris dalis, kadangi daugumai užteks vos trečdalio tabletės pasiekti norimą efektą !
Sildálist 120 suteiks ilgalaikį, nenutrūkstamą erekcijos poveikį. Ilgalaikis efektas trunka 15-20 val.

Geriausiams rezultatams pasiekti išgerkite 1 tab. 60 minučių prieš lytinį aktą. Paros norma 1 tabletė.

laikyti reikia žemesnėje nei 28 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti kur yra drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir užsienyje! Pristatymas neutralioje pakuotėje. Telefonas susisiekimui bei Viber ir Whatsapp +37063727394. El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai