Šiaulių m. sav. Rėkyva 4678.0m2

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Šiaulių m. sav. Rėkyva 4678.0m2

1 150 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 7005028
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1

Apie

Gatvė
Lingailių g.
Aukštų skaičius
1
Plotas (kv.m.)
4678.00

Skelbimo aprašas

Parduodamos gamybinės patalpos investicijai pietinėje Šiaulių miesto dalyje, pramoniniame kvartale, šalia Rėkyvos ežero.
 
                                                      10% investicinė grąža !
 
Adresas: Šiaulių m. Lingailių g. 5, pietinė Šiaulių m. dalis, Rėkyvos mikrorajonas, šalia Rėkyvos ežero. Pastatai išsidėstę pramonės įmonės teritorijoje, privažiavimas – asfaltuotas, iš Lingailių gatvės. Netoliese, be pramonės ir sandėliavimo objektų, taip pat yra individualių namų kvartalas, sodininkų bendrija. Atstumas iki Šiaulių miesto centro – 12 km.
 
Objektą sudaro: gamybinės (4113,82 kv.m.)  ir administracinės patalpos (536,89 kv.m.). Bendras pastatų plotas 4677,71 kv.m. 6P1p ir 7B2p. Žemės sklypo plotas - 1.2387 ha, nuoma iš LR.
 
Gamybinis  pastatas yra 1963 metų statybos (rekonstruotas 2007 metais), vieno aukšto, plytų mūro sienų. Lubų aukštis - 6,8 m. Pastate yra gamybos, sandėliavimo, katilinės patalpos. Administracinis pastatas - 1963 metų statybos (rekonstruotas 2007 metais), dviejų aukštų, plytų mūro sienų.
 
Pastato pirmame aukšte yra darbuotojų persirengimo patalpos, dušai, virtuvė, antrame aukšte - yra kabinetai, san. mazgas, administracijos darbuotojų poilsio patalpa.
 
 
  Objekto privalumai:
·         Esantis nuomos srautas, 10% investicinė grąža;
·         Gera statinio būklė;
·         Sutvarkyta aplinka (asfaltuota teritorija, sklypas aptvertas tvora);
·         Pramoninė teritorija, šalia yra geležinkelio atšaka;
·         Sklype yra visos miesto komunikacijos.
 
 
Tinkas įvairiems verslo vystymo projektams ir gamybai.
 
 
Papildomą informaciją Jums suteiks:   
Darius Valskys
Tel.: 8 6822 6822
El.p.: darius.valskys@luminorbustas.lt
Luminor Būstas
 
DNB ir „Nordea“ sujungė savo veiklą Baltijos šalyse ir nuo 2017 m. spalio 1 d. tapo „Luminor“. DNB būstas tapo Luminor būstas.
 
 
Maloniai kviečiu apžiūrai Jums patogiu laiku.
 
 
  Tuo atveju, jeigu pardavėjas gaus pasiūlymų dėl turto perleidimo už didesnę nei nurodyta kainą, turtas bus parduodamas didesnę kainą ir/arba kitas geresnes sąlygas pasiūliusiam asmeniui (trumpesni kainos mokėjimo terminai, notarinių mokesčių mokėjimo sąlygos ir pan.). Ši sąlyga galioja ir tuo atveju, jeigu jau buvo gautas trečiojo asmens akceptas dėl turto įsigijimo už skelbime nurodytą kainą.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.