Šiaulių m. sav., Centras, Aušros al. Plotas 118.87 m2

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Šiaulių m. sav., Centras, Aušros al. Plotas 118.87 m2

77 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6990851
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1

Apie

Savivaldybė
Šiaulių m. sav.
Gyvenvietė
Šiaulių m.
Mikrorajonas
Centras
Statybos metai
1938
Aukštų skaičius
4
Aukštas
2
Plotas (kv.m.)
118
Kambarių skaičius
4
Statybos tipas
Mūrinis

Skelbimo aprašas

Puiki galimybė įsigyti retai rinkoje pasirodantį panašaus tipo butą. Erdvūs 4 kambarių 112,3 kv. m apartamentai. Butas pačiame Šiaulių miesto centre Aušros al. 13, priešais Šiaulių centrinį paštą. 1938 metų statybos namas, kuriame yra butas turi istorinę vertę, išskirtinis to meto statinys ( laikytas vienu prabangiausiu pastatu Šiaulių mieste).
Įdomus straipsnis apie pastato istoriją: http://savaitrastis.siauliaiplius.lt/index/1/10918?PrintableVersion=enabled

Ilgai lauktas įvykis Šiauliuose – pradedamas Prisikėlimo aikštės remontas! Skirta apie 6.5 mil. eurų.
Daugiau informacijos čia: http://www.siauliai.lt/lit/Ilgai-lauktas-ivykis-Siauliuose--pradedamas-Prisikelimo-aikstes-remontas/9212

Namas, kuriame yra butas pasižymi itin gera garso izoliacija, aukštos lubos net H = 3.25 m., storos pastato sienos. Pastato konstrukcija kombinuota: fasadinė pusė plytų mūras, o vidinė gelžbetoninis karkasas. Pastato konstrukcija tokia tvirta ir ilgaamžiška, kad gali būti išgriauta, bet kuri pastato siena nepakenkiant konstrukcijai. Galimybė planuoti buto erdves pagal savo norus, griaunant ir po to formuojant be kurią bute esančią sieną,  kadangi bute reikalingas šiuolaikinis remontas. Esant poreikiui ar siekiant investicinės grąžos, butas gali būti perplanuotas į du visiškai atskirus dviejų kambarių butus (gavus kaimynų ir Šiaulių miesto Architektūros skyriaus leidimus). Tinka įrengti komercines patalpas (biurą, kontorą, studiją). Naujai renovuotas namo stogas, lietvamzdžiai. 2 aukštas iš 4, apačioje buto tik komercinės patalpos. Kultūringi laiptinėje esančių butų savininkai. Du parduodamo buto kambariai išeina į Aušros al. pusę, kiti du buto kambariai ir ilgas 8 - 9 metrų balkonas į vidinio kiemo pusę. Kambariai nepereinami. Įėjus į butą atsiduriame hole iš kurio patenkama į visas būsto erdves, kambarius, virtuvę su valgomuoju, vonią ar WC. Visos patalpos tikrai erdvios, aukštos, tad vietos neturėtų trūkti net ir didelei šeimai. Buto šildymas autonominis (reguliuojamas), pastatytas dujinis katilas. Bute 2 šalto vandens įvadai su atskirais skaitliukais. Didelis privalumas šiame bute yra autonominis šildymas, ne visi butai šiame pastate tai turi, pagal dabar galiojančią tvarką senos statybos namuose nebegalima keisti centrinio šildymo sistemos į autonominę, tai galima padaryti tik naujos statybos daugiabučiuose. Ideali pastato lokalizacija, visi pagrindiniai miesto renginiai vyksta čia pat, vos už 1 min. kelio, puikus susisiekimas pėsčiomis. Išskirtiniai apartamentai išskirtiniam pirkėjui, vertinančiam gyvenimo kokybę, pastato patvarumą ir ilgaamžiškumą bei būti savininku dalies pastato turinčio savo unikalią istoriją.

Namas yra pačiame miesto centre – puikus susisiekimas pėsčiomis su visa socialine aplinka: parduotuvės, mokyklos, vaikų darželiai, sveikatos gydymo centrais, vaistinės, paštas, miesto bulvaras. Aplinkui rasite daug laisvalaikiui praleisti skirtų vietų.

Malonius pasivaikščiojimus papildysite apsilankydami netoliese esančiose jaukiose kavinukėse, restoranuose. Viskas šalia, vos per kelias minutes pėsčiomis pasieksite įvairias kultūrinių renginių vietas – galerijas, teatrus, muziejus. Pajuskite miesto dvasią, įvertinkite patogumą ir visus kitus privalumus. Kaina: 77 000 Eur. (1kv./m. tik 660 eurų!)

Sertifikuoto LNTAA brokerio patikimumą ir sąžiningumą Jums garantuoja prie foto nuotraukų pateiktas nekilnojamojo turto brokerio sertifikatas. Nr.2016381
Net du kartus daugiau "NT Savas būstas" parduodamų obejktų rasite svetainėje:
www.savasbustas.com

BENDRA INFORMACIJA:
- Pardavimo kaina: 77 000 Eur.
- Adresas: Aušros al. 13;
- Plotas: 112,3 kv. m;
- Aukštas: 2 iš 4;
- Kambarių sk.: 4;
- Namo tipas – kombinuotas (mūrinis ir gelžbetonio karkasas);
- Statybos metai: 1938;
- Buto šildymas: dujinis/autonominis;
- Vos 6 butai laiptinėje;
- Pakeisti namo lietvamzdžiai;
- Nemokamas parkavimas žaliojoje zonoje namo vidiniame kieme (namo gyventojams).

PATALPŲ PLOTAS:
- 1 kambarys: 19,32 kv. m;
- 2 kambarys: 25,01 kv. m;
- 3 kambarys: 18,29 kv. m;
- 4 kambarys: 16,49 kv. m;
- Virtuvė su valgomuoju: 13,47 kv. m;
- Holas: 12,65 kv. m;
- Vonios patalpa: 3,83 kv. m.
- WC: 1,06 kv. m.
- 1 koridorius: 2,65 kv. m;
- 2 koridorius: 3,64 kv. m;
- Tamsus kambarys: 2,46 kv. m.

DRAUGIŠKAS AVANSAS:
tai patogi pradinio įnašo išsimokėjimo paslauga, kurios metu pradinis būsto įnašas išdėliojamas Jums patogiu ir lanksčiu įmoku grafiku.
Pavyzdžiui, pasirašant preliminariąją sutartį, pradinis įnašas siekia 12000 eur (15 proc. būsto vertės), draugiško avanso pagalba, ši suma išskaidoma pasirinktam laikotarpyje į proporcingas mėnesio įmokas.


LOKALIZACIJA:
Priešais Šiaulių centrinį paštą.

Ieškote išskirtinio ir erdvaus buto Šiaulių miesto centre?
Kviečiame apžiūrėti butą Jums patogiu laiku.
Norite, kad Jūsų nekilnojamojo turto skelbimas būtų toks pat reprezentatyvus ir plačiai reklamuojamas? Skambinkite ir mes tuo pasirūpinsime!

NORITE PARDUOTI? SKAMBINKITE - NUPIRKSIME MES ARBA PADĖSIME
SKUBIAI PARDUOTI.
Nemokamai konsultuojame nekilnojamojo turto ir paskolų klausimais.
www.savasbustas.com
 

 

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.