Ši cu (Shih Tzu) veislynas "Rasos Perlai"

Ši cu (Shih Tzu) veislynas "Rasos Perlai"

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5056949
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 371
Ši cu (Shih Tzu) veislynas "Rasos Perlai"
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Du gražūs ir draugiški berniukai laukia savo naujų šeimininkų. 2014 12 21 gimė ši cu šunelių vada. šuniukai su kilmės dokumentais, visais reikiamais skiepais, euro skiepų knygute, mikročipu. dėl smulkesnės informacijos prašome susisiekite su mumis, mielai atsakysim į visus jūsų klausimus.

APIE MUS: Veislynas "Rasos Perlai". mes auginame ir veisiame Ši cu (Shih Tzu) veislės šunelius jau ne vienerius metus. Mūsų tikslas sveiki ir gražūs šiciukai, kurie būtų Jūsų ilgaamžiais kompanjonais. Juk šuo - geriausias žmogaus draugas.
Mūsų ir mūsų veisimo šuniukai sėkmingai pasirodo Lietuvos ir užsienio parodose. Visiems suaugusiems šunims yra atlikti sveikatos tyrimai. Šuniukai į naujus namus iškeliauja nukirminuoti, su mikroschema, su euro skiepų pasu, FCI kilmės dokumetias, pilnai paskiepyti ir kraiteliu.

Auginame kelis gerų kraujų ir puikių rezultatų parodose pasiekusius patinukus, kurie galimi kergimui. (tik kalytėms su dokumentais, reikiamais parodų rezultatais ir visais sveikatos tyrimais)

Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis telefonu ar el.paštu, arba apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje: www.rasosperlai.lt
Mūsų svetainėje rasite visą informaciją apie šią veislę ir mūsų auginamus šunis.
Jei turėsite klausimų, prašom skambinkite ar rašykite mums laišką, maloniai atsakysim į visus Jums rūpimus klausimus.

Kontaktai

Vardas
Rasa
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas