"SHOWA" vienkartinės ir darbo pirštinės.

"SHOWA" vienkartinės ir darbo pirštinės.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5736352
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 59
"SHOWA" vienkartinės ir darbo pirštinės.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Pirštinės visiems - nuo kirpėjos iki Chemijos pramonės, nuo kepėjos iki odontologo!
Ypač gera kokybė.
Atsparios nusidėvėjimui, labai patogios ant rankos.
Pripažintos visame pasaulyje!
Dabar galima įsigyti ir Lietuvoje!

MB "Glovė" prekiauja Japonų kompanijos "Showa Best" ypač kokybiškomis darbo pirštinėmis.
Showa-Best - tai Japonų kompanija, kuri daugiau nei 60 metų siūlo aukščiausios kokybės sprendimus daugybei problemų, kurios kyla dėl rankų apsaugos priemonių darbe. Nuolatinė pažanga tarptautinėse rinkose yra vis augančios sėkmės įrodymas su vartotojais. Tai yra todėl, kad Showa-Best supranta savo klientų reikalavimus ir atsižvelgia į jų prioritetus. Įmonėms, kaip vartotojams, pirštinė yra daugiau nei tik apsaugos priemonė įrankių komplekte. Gera pirštinė turi leisti rankai judėti laisvai atkurdama mobilumą ir komfortą, ką pirštinės dažniausiai sumažina.
Showa diegė naujoves ir veiklos meistriškumą į gamybos kompanijos ir vystymosi strategijos pagrindą. Kiekvienos pirštinės gamyba reikalauja tikslių kiekvienų kokybės parametrų tyrimo – koncepcijos, tinkamumo darbo aplinkai, ergonomikos, lankstumo, medžiagų efektyvumo ir gamybos procesų tyrymų, kurių rezultatas geriausia galima pusiausvyra tarp saugumo, vikrumo, patogumo, našumo ir kainos.
Ištikimi savo istorijai, savo klientams skirtoms programoms ir savo norui visada patenkinti klientų reikalavimus geriausiu įmanomu būdu, Showa ir toliau ilgą laiką siūlys, netgi dar geresnius su aupsaugos priemonėmis susyjusius sprendimus ir skatins dėvėti pirštines, taip sumažindami nelaimingus atsitikimus darbe.

https://www.facebook.com/pages/MB-Glov%C4%97/753759561346719?ref=hl

Kontaktai

Vardas
MB "Glovė" , Andrius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas