SFP Single-Mode mini Gbic 30 LTL

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

SFP Single-Mode mini Gbic 30 LTL

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5724093

Skelbimo aprašas

SFP Single-Mode 1550nm ir SFP Single-Mode 1310nm 20km

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai